کانکس بارون | خرید و قیمت انواع کانکس

کانکس | تولید و فروش انواع کانکس

کانکس ها

کانکس پاسخگو زائران

کانکس پاسخگو زائر
آنچه در این مقاله می خوانید:

کانکس پاسخگو زائران، کانکس خدمات شهری است که در شهر های زیارتی مانند مشهد، قم، کربلا و غیره به منظور راهنمایی زائران نصب می شود. این کانکس ها معمولا بسیار ساده بوده و امکانات خاصی درون آنها وجود ندارد. در واقع در این نوع کانکس، بنا به موضوعات مختلف، یک فرد مستقر می شود و به سوالات مردم پاسخ می دهد. استفاده از کانکس پاسخگو زائر مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

کانکس پاسخگو زائر باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

کانکس پاسخگو زائر کانکس ساده ای است که امکانات داخلی آن محدود است. با این وجود، این کانکس ها باید ویژگی هایی داشته باشند تا بتوان از آنها در محیط های مختلف استفاده نمود. به عنوان مثال کانکس ها باید به خوبی عایق بندی شده باشند تا بتوانند در محیط های مختلف استفاده شوند.

همچنین این کانکس ها باید در برابر تغییرات آب و هوایی مانند بارش باران یا تابش آفتاب نیز مقاومت خوبی داشته باشند. در صورتی که کانکس های مذکور به خوبی عایق بندی نشده باشند نمی توان از آنها در فصول مختلف سال استفاده نمود.

کاربرد کانکس پاسخگو زائر

در شهر های زیارتی نیاز است تا افرادی در مکان های مختلف شهر برای پاسخ گویی به زائران مستقر شوند. پاسخ گویی به سوالات شرعی، آشنایی با برنامه های حرم و غیره از جمله این کارها می باشد که نیاز است تا افرادی وجود داشته باشند که بتوانند به سوالات زائرین پاسخ دهند. طبیعتا این افراد نمی توانند بدون هیچ سرپناهی مستقر شوند و استفاده از وسایلی مانند چادر نیز نمی تواند نیازها را تامین کند چرا که در فصول مختلف سال ممکن است نتوان از چادر استفاده نمود.

کانکس پاسخگو زائر این مشکلات را به خوبی حل می کند. این کانکس ها می توانند در مکان های مختلف مستقر شوند و به راحتی نیز می توان آنها را جا به جا نمود. با استقرار کولر یا بخاری نیز می توان از این کانکس ها در فصول مختلف سال استفاده نمود. علاوه بر این موضوعات، وجود کانکس باعث می شود تا زائرین نیز مطمئن شوند که افراد حاضر در کانکس افراد معتبری هستند و برای حل مشکلاتشان به آنها مراجعه کنند.

قیمت کانکس پاسخگو زائر

کانکس راهنمای زائر ویژگی های خاصی ندارد و به صورت ساده طراحی می شود. البته در مورد رنگ بندی و اندازه کاملا قابل سفارشی سازی کردن است و بر اساس نیاز خریدار می توان آن را در رنگ ها و اندازه های مختلف تولید نمود. طول عمر بالا، قابلیت جا به جایی و طراحی مناسب سبب می شود تا از کانکس پاسخگو زائر بتوان در زمان های مختلف استفاده نمود.

در مورد قیمت نیز باید گفت که قیمت هر کانکس بستگی به اندازه و امکاناتی دارد که شما به آن احتیاج دارید. بنابراین نمی توان یک قیمت مشخص را برای کانکس پاسخگو زائر مشخص نمود و قیمت آن بر اساس نیاز مشتری تعیین می شود. کانکس بارون آماده است تا نیازهای شما را در ساخت کانکس راهنما زائر در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو باشد.

کانکس بارون
کانکس بارون

کانکس بارون بهترین تولید کننده انواع کانکس های ساندویچ پانل

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای استعلام قیمت انواع

1- کانکس

2- ساختمان پیش ساخته

👇 تماس بگیرید. 👇