شرکت کانکس بارون در سال 1390 با رویکرد ساخت انواع کانکس و خانه های پیش ساخته مدرن و کمک به پیشرفت تکنولوژی ساخت ساختمان ها، در زمینی به مساحت شصت هزار متر و زیربنا بیست هزار متر مربع در شهر مشهد فعالیت خود را شروع کرد. این کارخانه صنعتی به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده انواع کانکس در ابعاد و با کاربری های مختلف در کشور شناخته می شود و با دریافت استاندارد ها و گواهینامه های فنی از مراکز معتبر ملی و بین المللی توانسته است، سهم عظیمی از بازار تولید انواع کانکس ویلایی، مسکونی، تجاری، فروشگاهی، نگهبانی، سرویس بهداشتی و … را در کشور به خود اختصاص دهد.

این شرکت با به کارگیری متدهای روز دنیا، ماشین آلات تمام اتوماتیک، مواد اولیه با کیفیت و درجه یک و بهرمندی از مهندسان زبده و مجرب توانسته است تمامی محصولات تولیدی خود را در زمینه انواع کانکس با نشان استاندارد CE اروپا تولید و عرضه نماید.

از محصولات تولیدی این کارخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

راه های ارتباطی با کانکس بارون

شما عزیزان می توانید با استفاده از راه های ارتباطی که در زیر درج شده است با مشاوران و تیم تخصصی کانکس بارون در ارتباط باشید و در خصوص قیمت و خرید انواع کانکس با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تلفن: 36228800-051

فکس: 36228802-051

تلفن گویا: 36228814-051

آدرس: ایران، مشهد، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی (میثاق)، آیت الله هاشمی رفسنجانی 34/1

نمایشگاه های کانکس بارون

شرکت صنعتی کانکس بارون به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع کانکس در کشور، توانسته است ماهانه و سالانه در نمایشگاه های برگزار شده در شاخه صنعت و ساختمان اقدام به معرفی محصولات خود در غرفه های بین المللی و داخلی کند.