کانکس بارون | خرید و قیمت انواع کانکس

کانکس | تولید و فروش انواع کانکس

کانکس ها
کانکس حمام
سفارش و خرید کانکس حمام

کانکس حمام

کانکس حمام Bathroom Conex، یکی از انواع سازه‌های پیش ساخته است که در حوزه بهداشت بکار گرفته می‌شود. این سازه‌ جایگزین بسیار مناسبی برای حمام‌های سنتی و قدیمی است. از حمام پیش ساخته می‌توان در مجتمع کارگاهی عمرانی، رستوران‌های بین راهی، اماکن زیارتی و سیاحتی و یا حتی در مناطق سیل و زلزله زده استفاده کرد.

برای استعلام قیمت و سفارش کانکس حمام با ما تماس بگیرید.

کانکس حمام چیست؟
آشنایی با کانکس حمام
مزایای کانکس حمام
6 مزیت کانکس حمام

انواع کانکس حمام

تعداد چشمه:‌ ۱ کف حمام: سرامیک اسکلت: فلزی پوشش رنگ اسکلت: پودری کوره ای
مشخصات فنی تعداد چشمه: ۲ پنجره ها: UPVC با شیشه دوجداره اسکلت: پیچ و مهره فلزی، نوع جوشکاری CO2 پوشش...
مشخصات فنی تعداد چشمه: ۹ پنجره ها: UPVC با شیشه دوجداره اسکلت: پیچ و مهره فلزی، نوع جوشکاری CO2 پوشش...
مشخصات فنی تعداد چشمه: 4 پنجره ها: UPVC با شیشه دوجداره اسکلت: پیچ و مهره فلزی، نوع جوشکاری CO2 پوشش...
مشخصات فنی تعداد چشمه: ۵ پنجره ها: UPVC با شیشه دوجداره اسکلت: پیچ و مهره فلزی، نوع جوشکاری CO2 پوشش...
مشخصات فنی تعداد چشمه: ۶ پنجره ها: UPVC با شیشه دوجداره اسکلت: پیچ و مهره فلزی، نوع جوشکاری CO2 پوشش...
مشخصات فنی تعداد چشمه: ۷ پنجره ها: UPVC با شیشه دوجداره اسکلت: پیچ و مهره فلزی، نوع جوشکاری CO2 پوشش...
مشخصات فنی تعداد چشمه: ۸ پنجره ها: UPVC با شیشه دوجداره اسکلت: پیچ و مهره فلزی، نوع جوشکاری CO2 پوشش...
مشخصات فنی تعداد چشمه: ۹ پنجره ها: UPVC با شیشه دوجداره اسکلت: پیچ و مهره فلزی، نوع جوشکاری CO2 پوشش...
مشخصات فنی اسکلت: پیچ و مهره فلزی، نوع جوشکاری CO2 پوشش بدنه و سقف: ساندویچ پانل با عایق پلی یورتان کف:...
مشخصات فنی اسکلت: پیچ و مهره فلزی، نوع جوشکاری CO2 پوشش بدنه و سقف: ساندویچ پانل با عایق پلی یورتان کف:...
پنجره ها: UPVC با شیشه دوجداره اسکلت: پیچ و مهره فلزی، نوع جوشکاری CO2 پوشش بدنه و سقف: ساندویچ پانل...

مزایای کانکس حمام نسبت به سازه های مشابه

قیمت کانکس حمام
2 نمونه کانکس حمام تولید شده در کانکس بارون
 1. پایداری و عمر طولانی
 2. استفاده از کف حمام از جنس استیل که علاوه بر قابلیت شستشو با انواع مواد شوینده و ظاهر براق، نشکن بوده و دارای گارانتی می‌باشد.
 3. امکان سفارشی سازی کانکس حمام
 4. طراحی کاربردی و مجهز به سیستم تهویه
 5. امکان ساخت و نصب کانکس بدون نیاز به زیرساز و ایجاد مزاحمت برای همسایگان
 6. نداشتن کنج‌های تیز و یا درز جهت جلوگیری از تجمع آلودگی
 7. دارای وزن سبک برای حمل و نقل آسان کانکس
 8. دارای هزینه‌های بسیار کم کانکس در مقایسه با سایر سازه‌ها
 9. طراحی و تولید حمام‌های رختکن‌دار و بدون رختکن به منظور استفاده بهینه از فضا
 10. امکان نصب سریع در هر شرایط آب و هوایی
 11. قابلیت فروش کانکس پس از خرید
انواع کانکس های حمام
لیست مدل های مختلف کانکس حمام
کاربردهای کانکس حمام
3 مکانی که بودن کانکس حمام ضروری است.

مشخصات فنی کانکس های تجهیز حمام کانکس بارون

اسکلت کانکس‌های حمام
کانکس‌ها دارای اسکلت و شاسی‌هایی از جنس ورقه‌های فولادی به صورت پروفیل می‌باشند. طرح و ضخامت این پروفیل‌ها طبق طراحی و محاسبه با نرم‌افزار‌های مربوطه، بر اساس استانداردهای جهانی و آئین‌نامه‌های کشوری مشخص می‌شوند.
عایق بودن کانکس حمام
در دیوار‌ها و سقف کانکس‌ها؛ عایق حرارتی که از پشم سنگ تولید شده است (ساندویچ پانل)، استفاده می‌شود که برای جلوگیری از ورود سرما در زمستان، و جلوگیری از ورود گرما در تابستان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
جنس کانکس حمام
جنس کانکس بر اساس کاربرد و سیقه مشتری تعیین می‌شود. بنابراین در انتخاب کانکس دستشویی مورد نظر خود با طیف وسیعی از متریال روبه‌رو هستید، همچنین هر قسمت کانکس می‌تواند متریال مختلف و متفاوتی داشته باشد.
سیستم برق و روشنایی کانکس حمام
سیم‌کشی‌ در کانکس‌ها به صورت روکار و توکار، داخل داکت‌های PVC انجام می‌شود و فیوزها، سیم‌ها، کابل‌ها، کلید‌ها و پریزهای مورد استفاده در کانکس‌ها همگی دارای نشان استاندارد می‌باشند.
کف چشمه کانکس‌های حمام
معمولا در ساخت کف کانکس باید از متریالی استفاده شود که مقاومت بالایی در برابر رطوبت، حرارت و عبور و مرور داشته باشد. به همین دلیل قیر پاشی کامل در دو مرحله در کف چشمه‌های کانکس حمام انجام می‌شود.
Previous
Next

مشخصات تکمیلی انواع مدلهای حمام پیش ساخته

در ساخت انواع کانکس حمام، تجهیزات مختلفی جهت سهولت در کار و کیفیت بالا آنها استفاده می شود. در زیر به صورت کامل جزئیات و تجهیزات را با یکدیگر بررسی می کنیم.

شاسی و بدنه

در ساخت بدنه انواع کانکس حمام پیش ساخته از پروفیل های آهنی جهت پایه گذاری می کنند و پس از با استفاده از ساندویچ پانل ها و استفاده از اتصالات پیچ و مهره آن ها را به هم متصل می کنند. نکته حائز اهمیت در شاسی و بدنه این نوع سازه استفاده از تیرآهن دورکلاف است که به جهت دارا بودن عایق دور آن توسط مهندسان استفاده می شود.

کفسازی کانکس حمام

در کف سازی کانکس های حمام پیش ساخته از توری های فایبرگلاس استفاده شده است که که الیافی از جنس شیشه و پلیمر پوشیده شده. علت پوشش این توری ها با الیاف شیشه ای و پلیمری این است که آنها عایقی برای ورود رطوبت و سرما به داخل باشد. پس از نصب زیرسازی اولیه بروی آن ها کاشی سرامیک استفاده چیده و نصب می شود تا علاوه بر زیبایی سازه بر استحکام آن نیز بیافزاید از دیگر مزیت های فایبرگلاس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سبک بودن
 • دوام و طول عمر بالایی دارد
 • ضد زنگ شدن سازه

قیرپاشی در کانکس حمام

در دو مرحله جهت عایق حرارت و رطوبت کانکس ها کف آنها قیر پاشی می شود.

درب و پنجره ها

در و پنجره های این سازه ها از جنس پی وی سی بوده که مانع انتقال سرما یا گرما به داخل کانکس می شود.

 فن های تهویه

در کانکس های حمام پیش ساخته جهت تهویه هوا از فن های مخصوص استفاده می شود که با توجه به ابعاد سازه تعداد و جانمایی آن ها با یکدیگر متفاوت است.

لوله کشی و شیرآلات

سیستم لوله کشی و شیرآلات این سازه ها به صورت رو کار ساخته شده اند که جنس آن ها از پلی اتیلن و مرغوب می باشد.

ابعاد کانکس حمام

کانکس‌ها حمام باتوجه به نوع پروژه‌ای که قرار است در آن پیاده سازی شوند در ابعادهای مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. اما به طور معمول ابعاد یک کانکس حمام که دارای یک چشمه است، 1×2 متر می‌باشد.

ابعاد کانکس حمام با توجه به تعداد دوش و موارد مختلفی می تواند با طول 2 تا 12 متر و عرض 2 تا 3 متر متغییر باشد.

امکان سفارشی سازی کانکس‌های حمام

شما می‌توانید کانکس حمام مورد نظر خود را با توجه به مشخصاتی نظیر رنگ، طرح، تعداد چشمه‌ها، تعداد روشویی‌ها، رختکن، راهرو دار یا بدون راهرو، محل قرار گیری چشمه‌ها و روشویی، درب و پنجره با شیشه‌های براق یا رفلکس، قابلیت اتصال به چاه و… سفارش داده و با بهترین قیمت کانکس حمام پیش ساخته خود را خریداری کنید. برای سفارش خرید کانکس حمام فرم پیش رو را تکمیل کنید.

قیمت کانکس حمام
هزینه ساخت کانکس حمام چقدر است؟

قیمت کانکس حمام

عوامل بسیاری در قیمت این محصول، تاثیرگذار است و در واقع، قیمت آخرین چیزی که هنگام سفارش این نوع کانکس از آن مطلع خواهید شد. ابعاد، جنس و کیفیت محصولات مصرفی (مانند شیرآلات، نوع لوله‌کشی‌ها و…) در ساخت کانکس حمامی بسیار تعیین کننده‌اند.

جهت استعلام قیمت انواع کانکس حمام و سایر سازه های پیش ساخته توسط ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

امکانات کانکس‌های حمام

کانکس حمام قابل حمل

در برخی مواقع نیاز به جابه‌جایی مکرر کانکس وجود دارد که این جابه‌جایی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، در چنین شرایطی استفاده از کانکس سیار توصیه می‌شود. این کانکس‌ها دارای محور چرخدار بوده که حمل و نقل آن را بسیار آسان کرده است. اصلی‌ترین تفاوت کانکس‌ حمام چرخ‌دار با انواع دیگر، دارا بودن مخزن آب و مخزن تخلیه فاضلاب می‌باشد که باید در موعدهای مشخص تخلیه شود. کانکس سیار را به وسیله خودرو نیز به راحتی می‌توان از جایی به جای دیگر انتقال داد.

جنس سقف و بدنه خارجی کانکس‌های حمام

معروف‌ترین جنس بکار رفته در کانکس‌های حمامی جنس ساندویچ پانل و فایبرگلاس است، که در واقع بهترین جنس این نوع کانکس‌ها می‌باشند. باید در نظر داشت که به دلیل ارتباط زیاد این نوع کانکس‌ها با آب و رطوبت، امکان پوسیدگی و فرسودگی آن‌ها زیاد است و بنابراین، استفاده از هر متریالی برای تهیه و استفاده توصیه نمی‌شود.

تولید کننده کانکس حمام

کانکس‌های دستشویی یکی از پرفروش‌ترین و پرکاربرد‌ترین محصولاتی است که امروزه تولید کننده‌های بسیاری مشغول به تولید و فروش آن هستند. کانکس بارون، تولید کننده و فروشنده کانکس دستشویی قیمت مناسب، با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا و بهترین کیفیت در ساخت فروش کانکس حمام می‌تواند در این امر به شما کمک کند.

جنس کف کانکس‌های حمام

کف سازی کانکس‌های حمام پیش ساخته بسیار مهم است، و کف این نوع کانکس‌ها را می‌توان از جنس فایبرگلاس، فایبر-سرامیک، آلومینیوم آجدار و… باشد. پیشنهاد ما به شما برای جنس کف، آلومینیوم آجدار است زیرا کاملا مقاوم در برابر پوسیدگی، زنگ زدگی، خوردگی و شکستن است.

جنس پنجره و درب کانکس‌های حمام

درب و پنجره‌های این نوع کانکس‌ها از جنس آلومینیوم و شیشه‌های دوجداره می‌باشد. دلیل انتخاب آلومینیوم برای درب‌ها، این است که این فلز یکی از سبک‌ترین و بادوام‌ترین مصالحی است که می‌توان در این سازه‌ها استفاده کرد. همچنین درب‌های آلومینیومی در کانکس‌های حمامی به حالت تاشو طراحی شده‌اند تا بطور کامل باز شوند و فضای کمتری اشغال کنند.

جنس اسکلت بندی کانکس‌های حمام

اسکلت بندی یا استراکچر کانکس‌ها هم توسط مشتری سفارش داده می‌شود، و هم امکان استفاده از اسکلت بندی از نقشه‌های آماده نیز وجود دارد. استراکچر اغلب کانکس‌ها از شاسی تیرآهن و یا پروفیل، تشکیل شده است. برای اسکلت کانکس‌های پیش ساخته نیز از پروفیل آهن در سایزهای متناسب با نوع کانکس استفاده می‌شود.

موارد استفاده از کانکس حمام

با پیشرفت تکنولوژی ساخت و استفاده روز افزون افراد از کانکس‌ها، این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که با کاربردهای مختلف کانکس آشنا نباشد. در ادامه به کاربرد و موارد استفاده از پر طرفدارترین نوع کانکس، یعنی کانکس حمام میپردازیم.

ساخت کانکس حمام برای مناطق زلزله زده

در شرایط بحرانی در یک کشور یا منطقه مانند سیل، زلزله و … که امکان تخریب انواع خانه و مکان وجود دارد، برای اسکان موقت حادثه دیده ها، دولت ها اقدام به خرید انواع کانکس مسکونی می کنند. اما در اغلب موارد جهت سهولت در کار و کاهش هزینه ها، این کانکس ها در ابعاد کوچکتری با امکانات محدود تولید و عرضه می شوند. دلیل آن هم این است که ساخت سرویس بهداشتی و حمام در کانکس مسکونی نیاز به فضای بیشتری دارد و هزینه بر است. به همین دلیل در اغلب موارد مسئولین منطقه اقدام به خرید و ساخت کانکس سرویس بهداشتی و حمام در نزدیکی منطقه زلزله زدگان می کنند تا علاوه بر رفع نیاز زلزله زدگان، با کمترین قیمت بهترین بازدهی را داشته باشند.

احداث کانکس پیش ساخته حمام بین جاده ای

یکی از موارد دیگر احداث انواع کانکس حمام، استفاده از آن ها در مسیر جاده ها مسافرتی جهت رفاه و آسایش مسافران است. 

ساخت حمام کانکسی در سواحل

از دیگر کاربرد های انواع کانکس حمامی، استفاده از آن ها در ساحل های عمومی است. نبود دوش و توالت در سواحل عمومی چالشی یسیار بزرگ برای شهرداری های منطقه بود که آن ها با احداث این نوع کانکس ها، این مشکل را جهت رفاه و آسایش کاربران و مسافران رفع کردند.

سوالات متداول کانکس حمام پیش ساخته

قیمت کانکس حمام چقدر است؟

قیمت انواع کانکس حمام، به عواملی نظیر رنگ، طرح، تعداد چشمه ها، تعداد روشویی و رختکن و … بستگی دارد.

امکانات کانکس‌های حمام چیست؟

این نوع از کانکس‌ها دارای امکاناتی از قبیل سیستم تهویه، لوله‌کشی آب، دوش تلفنی، آبگرمکن برقی، سیستم روشنایی، برق‌کشی و… می‌باشند. برای افزایش امکانات کانکس خود می‌توانید در قسمت “امکان سفارشی سازی کانکس‌های حمام” فرم را کامل کنید.

کانکس حمام مناسب برای چه پروژه‌هایی است؟

مواردی وجود دارد که ما به دلایلی از جمله نداشتن شرایط ساخت و ساز مانند کارخانجات مواد بهداشتی یا خوراکی که نمی‌توانند همگام با تولید محصول ساخت و ساز نیز انجام دهند، و یا اینکه در ملک شخصی خود نیز فرصت و زمان کافی برای انجام این کار را ندارید، به سراغ کانکس حمام بروید.

سیستم فاضلاب کانکس‌های حمام به چه صورت است؟

طراحی سیستم دفع فاضلاب این کانکس‌ها به دو روش سپتیک و چاه جذبی صورت می‌گیرد.

آیا کانکس حمام هم قابلیت تولید با ساندویچ پانل را دارد؟

بله، امروزه ساندویچ پانل‌ها به دلیل مزایای بسیاری که دارند نظیر عایق سرما و گرما، استقامت و استحکام؛ یکی از بهترین متریال‌ها برای ساخت کانکس‌ها، به ویژه کانکس حمام هستند.

اطلاعات خرید کانکس حمام
⭐مزایاضد حریق، مقاوم در برابر زلزله، نصب آسان، جابجایی سریع، عایق سرما و گرما، نصب در هر شرایط آب و هوایی
📌 امکانات اختیاری  نقشه داخلی، رنگ و طرح بندی، سیستم امنیتی، جنس و متریال لوازم، متراژ و ..
💰 قیمت متراژ، متریال سازه، امکانات اختیاری، هزینه حمل و نقل و …
💎مناسبنمایشگاه، مدارس، هتل، ادارات، میوه تره بار

شماره تماس کانکس سازی که کانکس های حمام با کیفیتی تولید کند ۰۹۱۵۰۰۲۰۶۲۰⁩ است.

هزینه کانکس حمام به عوامل مختلفی مانند اندازه، طرح، امکانات و تجهیزات بستگی دارد. به طور کلی، کانکس های حمام کوچکتر ارزان تر از کانکس های حمام بزرگتر هستند. کانکس های حمام با امکانات و تجهیزات بیشتر نیز گران تر هستند.

انواع مختلفی از سیستم های گرمایشی در کانکس های حمام استفاده می شوند. برخی از رایج ترین سیستم ها عبارتند از:

 • آبگرمکن برقی
 • آبگرمکن گازی
 • پکیج گرمایشی

انواع مختلفی از سیستم های فاضلابی در کانکس های حمام استفاده می شوند. برخی از رایج ترین سیستم ها عبارتند از:

 • سیستم فاضلاب سنتی: این سیستم از یک مخزن سپتیک برای ذخیره فاضلاب استفاده می کند.
 • سیستم فاضلاب چاه جذبی: این سیستم از یک چاه جذبی برای جذب فاضلاب استفاده می کند.
 • سیستم فاضلاب چاه فاضلاب شهری: این سیستم از شبکه فاضلاب شهری برای دفع فاضلاب استفاده می کند.

دسته بندی های کانکس

برای استعلام قیمت انواع

1- کانکس

2- ساختمان پیش ساخته

👇 تماس بگیرید. 👇