کانکس بارون | خرید و قیمت انواع کانکس

کانکس | تولید و فروش انواع کانکس

کانکس ها
خانه پیش ساخته
عکس خانه پیش ساخته

خانه پیش ساخته

از زمانی که خانه پیش‌ساخته جانشین مصالح سنتی شده است، سرعت نصب و راه‌اندازی کانکس ویلایی و سایر کانکس ها مانند مسافرتی، سرایداری و… بالا رفته است.

اگر شما که در این صفحه از سایت کانکس بارون هستید هنوز نمی‌دانید قرار است از خانه پیش ساخته در چه صنعتی استفاده کنید، تنها کافی است به بالای صفحه سایت ما مراجعه کنید و یا بر روی علامت سه خط بزنید تا لیست منوهای سایت را ببینید و سپس به دنبال انواع کانکس را پیدا و انتخاب کنید تا با لیستی از مکان‌هایی که از سازه آماده استفاده می‌شود آشنا شوید.

انواع خانه پیش ساخته

مشخصات فنی پوشش سقف: سقف کاذب جنس درب: یو پی وی سی نوع شیشه: دو جداره متراژ: ۲۵ عایق دیواره داخلی: پلی...
مشخصات فنی متراژ: ۸۰ سیستم گرمایش و سرمایش: دارد  
مشخصات فنی تعداد طبقه: ۱ سیستم گرمایش و سرمایش: دارد
مشخصات فنی متریال: ساندویچ پانل متراژ: ۱۰۰ سیستم گرمایشی و سرمایشی: دارد جنس نمای داخلی: کناف جنس نمای...
مشخصات فنی متراژ: ۲۰ متریال: ساندویچ پانل نوع درب: ضد سرقت آهنی نما داخلی: لمبه چوبی
مشخصات فنی متراژ: ۳۰ دیوار پوش های داخلی: پی وی سی متریال: ساندویچ پانل
مشخصات فنی متریال: ساندویچ پانل متراژ: ۵۰ جنس نمای داخلی: کناف جنس نمای بیرونی: چوب ترموود
مشخصات فنی جنس کف: سرامیک متراژ: ۶۰ متریال: ساندویچ پانل پوشش نمای داخلی: گچ برگ
اسکلت: پیچ و مهره فلزی پنجره: UPVC پوشش رنگ اسکلت: پودری کوره ای
مشخصات فنی نوع اسکلت: چوبی تعداد طبقات: ۱ پوشش نمای داخلی: چوب متریال: ساندویچ پانل
مشخصات فنی متریال: ساندویچ پانل سیستم سرمایش و گرمایش: دارد کف سازی: سرامیک جنس پنجره: PVC
مشخصات فنی پوشش سقف: ساندویچ پانل سقفی پوشش کف:  ورق پلای وود متریال: ساندویچ پانل تاسیسات برقی: داکت...
Load More
انواع خانه پیش ساخته

یکی از دلایلی که از خانه پیش ساخته در ساخت‌و‌ساز مورد استفاده قرار می‌گیرد، سرعت بالای نصب و راه‌اندازی آن نسبت به شیوه‌های سنتی است. در سازه‌های پیش‌ساخته، احتمال خسارات جانی و مالی ناشی از زلزله به حداقل می‌رسد. نکته اشتراک تمامی ساختمان‌های آماده سرعت بالا در راه‌اندازی است. با این وجود ساختمان‌ها در جنس و مدل‌های مختلفی ساخته می‌شوند که در ادامه شما را با انواع آن آشنا می‌کنیم.

ساختمان پیش‌ساخته ساندویچ پانلی

یکی از رایج‌ترین کانکس پیش ساخته، مدل سانودیچ پانل است. با وجود اینکه این پانل‌ها از چندین ورق مانند یک عایق و دو ورق فلزی و غیر فلزی ساخته می‌شود، اما وزن بسیار کمی دارد. از مدل ساندویچ پانل در ساختمان پیش ساخته مورد استفاده قرار می‌گیرد. دلیل آن هم این است که این مدل انعطاف‌پذیر تر از دیگر مدل‌ها است و در برابر زلزله هم مقاوم است. بعد از بررسی‌های کانکس بارون، مشخص شده است که مدل پانل ساندویچی عایق بندی خوبی در برابر گرما، سرما دارد و هزینه نگهداری ساندویچ پانل پیش ساخته نسبتا پایین است. به دلیل جنس ورق‌های درون پانل، این سازه در برابر عوامل طبیعی مقاوم است؛ در ادامه شما را با نکات قوت ساندویچ پانل های پیش ساخته آشنا می‌کنیم:

 • حشرات موذی نمی‌تواند درون کانکس نفوذ کند؛
 • نصب آن خیلی سریع است و برای همسایگان مزاحمتی ایجاد نمی‌شود؛
 • به دلیل اینکه جنس دیوارهای این سازه نازل است، فضای داخلی آن بیشتر است؛
 • باز هم می‌توانید این سازه را به یک مکان دیگر منتقل کنید.

خانه پیش ساخته چوبی

ظاهر کانکس پیش ساخته چوبی برای بعضی از ایرانیان بسیار جذاب است. این مدل سازه‌ها ابتدا در کارگاه برش می‌خورد و سپس کدگذاری می‌شود و بعد از آن، به محل ساختمان‌سازی منتقل می‌شود. میزان بهره‌وری و کارآمدی انرژی در اتاق پیش ساخته چوبی نسبت به مدل‌های سنگی و آجری، بسیار بهتر است و برای حفظ انرژی در این ساختمان‌ها نیازی به پرداخت کردن هزینه اضافی نیست. کیفیت و دوام اتاق‌های چوبی آماده با گذشت زمان همچنان حفظ می‌شود و اگر این چوب‌ها در کارخانه یا کارگاه تولید شود، کیفیت آن بهتر از آب در می‌آید.

ساختمان پیش‌ساخته بتنی

سومین خانه یا کانکس پیش ساخته محبوب، از جنس بتنی است. اسکلت خانه پیش ساخته بتنی از جنس فلز است و و دیواره‌های این خانه بتنی است. کیفیت و وزن بتنی که در ساختمان‌های آماده مورد استفاده قرار می‌گیرد، بسیار مقاوم و سبک است. برای پوشانده‌شدن درزهای سازه پیش ساخته بتنی از چسب مخصوص استفاده می‌شود تا سرما، گرما و حشرات به این سازه‌ها وارد یا خارج نشوند. از نکات قوت کانکس یا اتاق پیش ساخته ایرانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. برای افزایش ماندگاری، از بتن‌های تقویت شده استفاده می‌شود؛
 2. رنگ، نوع درب و… این سازه به صورت سفارشی نصب می‌شود؛
 3. قابلیت حمل و نقل دارد؛
 4. مقاومت مدل بتنی نسبت به معمولی بیشتر است.

سازه پیش ساخته ال اس اف LSF

یکی دیگر از سازه‌های آماده از پوشش گالوانیزه استفاده می‌شود و ورق‌های این سازه ضخامت کمی دارد. این سازه که LSF نام دارد، با نام کانکس سبک فولادی هم شناخته می‌شود. مقاومت این سازه در برابر زمین لرزه زیاد است و در مناطق زلزله‌خیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از نکات قوت این سازه، می‌توان به مقاومت در برابر آتش سوزی، کیفیت بالا، وزن کم، قابلیت تولید به صورت انبوه، مقاومت در برابر زنگ زدگی و نصب سریع اشاره کرد.

مشخصات فنی خانه پیش ساخته کانکس بارون

اسکلت سازه های پیش ساخته
ساختمان پیش ساخته دارای اسکلت و شاسی‌هایی از جنس ورقه‌های فولادی به صورت پروفیل می‌باشند. طرح و ضخامت این پروفیل‌ها طبق طراحی و محاسبه با نرم‌افزار‌های مربوطه، بر اساس استانداردهای جهانی و آئین‌نامه‌های کشوری مشخص می‌شوند.
ابعاد خانه های پیش ساخته
خانه های پیش ساخته باتوجه به نوع پروژه‌ای که قرار است در آن پیاده سازی شوند در ابعادهای مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. اما به طور معمول ابعاد یک کانکس حمام که دارای یک چشمه است، 1×2 متر می‌باشد.
عایق بودن
در دیوار‌ها و سقف این خانه ها؛ عایق حرارتی که از پشم سنگ تولید شده است (ساندویچ پانل)، استفاده می‌شود که برای جلوگیری از ورود سرما در زمستان، و جلوگیری از ورود گرما در تابستان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
جنس ساختمان پیش ساخته
جنس سازه پیش ساخته بر اساس کاربرد و سیقه مشتری تعیین می‌شود. بنابراین در انتخاب خانه پیش ساخته مورد نظر خود با طیف وسیعی از متریال روبه‌رو هستید، همچنین هر قسمت سازه می‌تواند متریال مختلف و متفاوتی داشته باشد.
سیستم برق و روشنایی خانه های پیش ساخته
سیم‌کشی‌ در سازه های پیش ساخته، به صورت روکار و توکار، داخل داکت‌های PVC انجام می‌شود و فیوزها، سیم‌ها، کابل‌ها، کلید‌ها و پریزهای مورد استفاده در سازه ها همگی دارای نشان استاندارد می‌باشند.
Previous
Next

قیمت انواع خانه پیش ساخته

بازار ارزهای ایران وضعیت نامناسبی دارد و قیمت‌ها همواره تغییر می‌کند و قیمت ساختمان‌های آماده هم با نوسانات ارز ایران تغییر می‌کند. برای دریافت اطلاعات دقیق تر در خصوص قیمت امروز خانه‌های پیش ساخته می‌توانید با پشتیانی کانکس بارون تماس بگیرید یا به صفحه قیمت خانه پیش ساخته از سایت کانکس بارون مراجعه کنید یا با تکمیل فرم پیش رو، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

عکس خانه پیش ساخته
ساختمان پیش ساخته مونتاژ در محل

فروش ساختمان پیش ساخته

خانه پیش ساخته ایرانی ویژگی های خاصی دارند که می‌توان به راه‌اندازی سریع، وزن کم و مقاومت زیاد اشاره کرد. به همین دلایل این سازه های پیش ساخته شده مورد استقبال بسیاری از مردم ایران قرار گرفته است. این خانه‌های آماده باید در شرایط استاندارد و رعایت قوانین خاص تولید شود که کارخانه کانکس بارون طبق این قوانین و شرایط، کانکس های بتنی، چوبی و… تولید می‌کند.

سوالات متداول در باره خانه پیش ساخته

عوامل موثر در قیمت خانه پیش ساخته چیست؟

نوع مصالح، نوع طراحی، متراژ، جنس سازه از عوامل تعیین کننده قیمت انواع خانه پیش ساخته به شمار می آید.

انواع خانه پیش ساخته کدامند؟

 • ساختمان پیش ساخته ساندویچ پانلی
 • خانه پیش ساخته چوبی
 • ساختمان پیش ساخته بتنی
 • سازه پیش ساخته ال اس اف LSF

آیا قیمت‌ها به روز است؟

خیر. با توجه به نوسانات ارز لطفا برای سفارش و محاسبه قیمت بروز با کارشناسان فروش ما از طریق شماره‌های ذیل در تماس باشید.

ارسال خانه پیش ساخته به چه صورتی انجام می‌شود؟

ارسال خانه پیش ساخته آماده به اقصی نقاط کشور طی 24 تا 72 ساعت کاری انجام می‌شود. جهت سفارشی سازی و تولید انواع سازه پیش ساخته مدنظرتان با کارشناس ما تماس بگیرید.

مهم‌ترین مصالح برای ساخت خانه‌های پیش ساخته چیست؟

مصالح فلزی- مصالح فولادی- مصالح چوبی- آلومینیوم

کدام مدل خانه پیش ساخته خرید کنیم؟

شنیدن صحبت‌های کارشناسان کانکس بارون بعد از برقراری تماس با شماره 051-36228814، به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر تصمیم بگیرید.

اطلاعات خرید خانه پیش ساخته
⭐مزایاضد حریق، مقاوم در برابر زلزله، نصب آسان، جابجایی سریع، عایق سرما و گرما، نصب در هر شرایط آب و هوایی
📌امکانات اختیاری  نقشه داخلی، رنگ و طرح بندی، سیستم امنیتی، جنس و متریال لوازم، متراژ و ..
💰قیمت متراژ، متریال سازه، امکانات اختیاری، هزینه حمل و نقل و …
💎انواعاداری، تجاری، مسکونی، ویلایی، صنعتی، گنبدی، فروشگاهی

دسته بندی های کانکس

برای استعلام قیمت انواع

1- کانکس

2- ساختمان پیش ساخته

👇 تماس بگیرید. 👇