خرید و قیمت انواع کانکس

قیمت خانه پیش ساخته

قیمت خانه پیش ساخته
آنچه در این مقاله می خوانید:

قیمت خانه پیش ساخته به هزاران فاکتور مربوط می‌شود و باید سفارش دهنده عوامل مهمی مانند اندازه ساختمان، مدل، جنس، متریال، رنگ و… را مشخص کند و در کنار این عوامل، عوامل خارجی مانند سال تولید، میزان تورم، وضعیت بازار ارز و… هم بر روی قیمت خانه های آماده و پیش ساخته تاثیر می‌گذارد.

در این صفحه از سایت کانکس بارون، در مورد خانه های پیش ساخته قیمت روز دقیقی به کاربران ارائه بدهیم. دلیل آن هم این است که این قیمت‌ها به صورت لحظه‌ای یا روزانه تغییر می‌کند.

اگر به دنبال این هستید که از قيمت خانه هاي پيش ساخته چوبي یا قیمت خانه های اسکیمویی پیش ساخته اطلاعات کسب کنید، بهتر است با پشتیبانی کانکس بارون که شماره آن در پایین صفحه قرار گرفته است تماس بگیرید تا قیمت دقیقی به دست بیاورید.

عکس خانه پیش ساخته
نمونه ای ساختمان پیش ساخته گلخانه

چرا ساخت خانه پیش ساخته در ایران مورد استقبال قرار گرفت؟

در داستان ساخت سازه پیش ساخته، رد پای یک پزشک دیده می‌شود. جان رالو اولین بار پیشنهاد کرد یک بیمارستان صحرایی ساخته شود و پس از آن در قرن 19 اولین خانه پیش ساخته تولید شد.

در قرن 19 اهالی کشور انگلیس به استرالیا مهاجرت می‌کردند و با کشتی این خانه‌ها به استرالیا ارسال می‌شد.

این ساخت‌و‌ساز و انتقال سازه ها ادامه داشت تا اینکه در ایران هم مورد استفاده قرار گرفت. عوامل موثر بر قیمت ساختمان پیش ساخته، تنها به مشکلات ارزی مربوط نیست. بلکه به عوامل دیگری مانند جنس، اندازه، سال ساخت و… بستگی دارد.

سرعت نصب و راه‌اندازی این ساختمان‌ها نسبت به مصالح سنتی بسیار بالاتر است و تلفات و مشکلات سر و صدا در این سازه‌ها کمتر است.

نمای داخلی پیش ساخته گلخانه
نمای داخلی ساختمان پیش ساخته گلخانه

نقطه قوت انتخاب خانه ای پیش ساخته

این خانه‌ها نقطه قوت و ضعف دارند. از نکات قوت خانه‌های پیش ساخته می‌توان به قابل حمل بودن و کم بودن هزینه آن اشاره کرد. ساخت این سازه‌ها سریع است و به همین دلیل خانه ای پیش ساخته قیمت نسبت به خانه‌های ثابت قیمت متفاوتی دارد.

یکی دیگر از دلایلی که خانه های پیش ساخته قیمت متفاوتی دارند، به میزان متریال مورد استفاده در سازه مربوط می‌شود.

نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته
نمای بیرونی ساختمان پیش ساخته گلخانه

انواع ویلای پیش ساخته

قبل از بررسی قیمت خانه از پیش ساخته، بهتر است با انواع این خانه‌ها آشنا شوید. این سازه‌ها در مدل‌های مختلفی مانند چوبی، بتنی، ساندویچ پانلی مورد استفاده قرار می‌گیرد و همین باعث می‌شود قيمت خانه پيش ساخته چوبي نسبت به قیمت خانه پیش ساخته بتنی متفاوت باشد.

عواملی که در قيمت خانه پيش ساخته ويلايي تاثیرگذار هستند، می‌توان به مدل ساخت این ویلاها اشاره کرد. برخی از این ویلاها قابل حمل و برخی دیگر غیرقابل حمل هستند.

ویلاهای قابل حمل، بعد از ساخت در کارخانه به محل ساختمان منتقل داده و نصب می‌شوند و پس از آن امکان تغییر مکان در این ویلاها و سازه‌ها وجود دارد. قیمت این مدل از ویلاها نسبت به غیرقابل حمل کمتر است.

ویلاهای غیرقابل حمل بعد از نصب، دیگر امکان تغییر مکان وجود ندارد. در این ویلاها از متریال با کیفیت استفاده می‌شود و به همین دلیل قیمت خانه های پیش ساخته دائمی گران تر هستند.

یکی دیگر از دلایلی که بر روی قیمت این ویلاها تاثیر می‌گذارد، متریال آن است. در ادامه شما را با انواع متریال ویلاهای آماده آشنا می‌کنیم.

نمای داخل گلخانه
نمای داخلی گلخانه

خانه پیش ساخته چوبی

عواملی که بر قیمت خانه پیش ساخته چوبی تاثیر می‌گذارد، می‌توان به پوشش و نمای بیرونی این سازه باشد. پوشش و نمای بیرونی ویلاهای چوبی، از جنس چوب است و اسکلت این خانه‌ها از جنس فلز گالوانیزه استفاده می‌شود. این چوب ها در شرایط آب و هوایی متفاوت و نفوذ آب، مقاوم هستند.

اگر مشتری به دنبال ویلای چتمام چوبی باشد، امکان تغییر اسکلت آن از گالوانیزه به چوبی وجود دارد.

برخی از ویلاها اتاق نگهبانی دارند یا دو طبقه هستند. قبل از خرید باید در خصوص قیمت خانه پیش ساخته نگهبانی (کانکس نگهبانی) و یا قیمت خانه پیش ساخته دوبلکس از سایت کانکس بارون تحقیق کنید و با پشتیبانی تماس بگیرید.

Prefab greenhouse building4
قسمت دیگری از نمای داخلی ساختمان پیش ساخته گلخانه

خانه پیش ساخته با ساندویچ پنل ها

یکی از کانکس‌هایی که در برابر زلزله مقاوم است، از جنس ساندویچ پانل است و پانل‌های ساندویچی هم از گالوانیزه، پشم سنگ، پلی استایرن، پلی یورتان و… ساخته می‌شود. دنیای پانل‌های ساندویچی گسترده است و هر کدام از این جنس‌ها بر روی قیمت خانه پیش ساخته ضد زلزله تاثیر می‌گذارد.

خانه پیش ساخته با ساندویچ پانل، عایق خوبی در برابر صدا، رطوبت، حشرات دارد و به همین دلیل قیمت خانه پیش ساخته دو طبقه از جنس ساندویچ پانل در کانکس بارون نسبت به دیگر جنس‌ها گران‌تر است.

تولیدات حاصله از این فرآیند می توان انواع کانکس سرویس بهداشتی، کانکس کارگاهی، کانکس مسکونی و … تولید کرد.

خانه LSF

خانه‌های LSF از جنس ورق‌های فولادی ساخته می‌شوند. این ورق‌ها در کاخانه‌های کانکس بارون تولید می‌شوند و سپس به محل ساختمان منتقل می‌شوند. قیمت خانه های پیش ساخته فلزی به عواملی مانند اندازه ویلا، سال ساخت، تعداد طبقه و ویلایی بودن بستگی دارد.

به دلیل جنس فلز، قیمت خانه های پیش ساخته ال اس اف نسبتا گران است.

خانه بتنی

جنس ویلا، خانه یا کانکس‌های بتنی، از بتن است و اسکلت این سازه‌ها از جنس گالوانیزه است. برای نصب این ساختمان، ابتدا ریل، پیچ و… در کارگاه تولید می‌شود و سپس در محل نصب می‌شود. قیمت خانه های پیش ساخته بتنی به عوامل مختلفی مانند ویلایی بودن، دوبلکس بودن، اندازه اتاق‌ها و… بستگی دارد.

قیمت دیوار پیش ساخته داخل منزل

قیمت دیوار پیش ساخته چوبی داخل منزل به عواملی مانند اندازه دیوار بستگی دارد. اگر اندازه دیوار بزرگ باشد و در خانه‌های 50 متری مورد استفاده قرار بگیرد، باید به دنبال قیمت خانه پیش ساخته 50 متری باشید و اگر خانه شما کوچک است، می‌توانید به دنبال قیمت خانه پیش ساخته کانکسی باشید.

قیمت هر متر خانه پیش ساخته

یکی از فاکتورهای مهم در قیمت خانه های گنبدی پیش ساخته یا قیمت خانه های پیش ساخته ی چوبی، اندازه خانه است.

قیمت خانه پیش ساخته 60 متری اگر از جنس بتنی باشد با قیمت خانه پیش ساخته 60 متری از جنس چوبی متفاوت است.

قیمت خانه پیش ساخته 30 متری 05136228800
قیمت خانه پیش ساخته 50 متری 05136228800
قیمت خانه پیش ساخته 60 متری 05136228800
قیمت خانه پیش ساخته 80 متری 05136228800
قیمت خانه پیش ساخته 90 متری 05136228800
قیمت خانه پیش ساخته 100 متری 05136228800
قیمت خانه پیش ساخته 120 متری 05136228800
قیمت خانه پیش ساخته 140 متری 05136228800

قیمت خانه پیش ساخته 60 متری

المان های موثر در قیمت خانه پیش ساخته 60 متری نوع خانه پیش ساخته، اسکلت سازه، پروفیل کف، بدنه، سقف، عایق گذاری، نمای ویلای پیش ساخته، تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، در و پنجره ها و … تعیین می شود.

قیمت خانه پیش ساخته 80 متری

برای برآورد قیمت خانه پیش ساخته ۸۰ متری نیاز به زمان خواهید داشت که تعیین بودجه اولین قدم است. قیمت این خانه های پیش ساخته با توجه به امکانات، نوع کاربری، پلان و نقشه، جنس بدنه تعیین می شود.

تاثیر مدل خانه بر قیمت کلی

ممکن است شما به دنبال خرید کانتینر باشید. قیمت کانتینر خانه های پیش ساخته با قیمت کلبه پیش ساخته متفاوت است.

کانکس‌ها معمولا بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر به دنبال خرید کانکس هستید، می‌توانید از پشتیبانی ما در مورد قیمت کانکس خانه پیش ساخته اطلاعات بیشتری دریافت کنید. در نهایت باید گفت که قیمت خانه های پیش ساخته کانکسی به عوامل دیگری بستگی دارد که بعد از برقراری تماس با پشتیبانی ما، اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

عوامل موثر بر قیمت ویلای پیش ساخته

قیمت جدید خانه های پیش ساخته به دلیل عوامل مختلفی نسبت به روز قبل تغییر می‌کند. بعضی از خانه‌ها در اندازه متفاوتی تولید می‌شود. به فرض مثال قیمت خانه پیش ساخته 100 متری از قیمت خانه پیش ساخته ۸۰ متری گران‌تر است. اگر جنس خانه 100 متری با خانه 80 متری متفاوت باشد، ممکن است قیمت خانه پیش ساخته ۸۰ متری بتنی نسبت به 100 متری از یک جنس دیگر گران تر باشد.

مصالح خانه پیش ساخته، نوع طراحی، متراژ، جنس سازه و… بر روی قیمت خانه پیش ساخته سوئیسی و دیگر مدل خانه‌ها متفاوت است.

تعداد طبقات یک خانه هم بر روی قیمت‌ها تاثیر می‌گذارد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت، دسته دوم بودن خانه آماده است. به فرض مثال قیمت خانه های پیش ساخته بتنی دست دوم نسبت به قیمت خانه پیش ساخته بتنی سبک متفاوت است و برای دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید با پشتیبانی کانکس بارون به عنوان بزرکترین تولید کننده انواع خانه پیش ساخته و کانکس ویلایی در کشور تماس بگیرید.

قیمت خانه پیش ساخته 80 و 60 متری + لیست قیمت

وقتی با پشتیبانی کانکس بارون تماس می‌گیرید، در مورد اندازه خانه از شما سوال پرسیده می‌شود؛ زیرا همانطور که در این مطلب خوانده‌اید، قیمت خانه پیش ساخته ۸۰ متری با قیمت خانه پیش ساخته 70 متری متفاوت است.

بعد از اینکه اندازه ساختمان مشخص شد، در خصوص جنس سازه از شما سوال پرسیده می‌شود. این خانه‌ها در جنس‌های بتنی، چوبی، پی‌وی‌سی ساخته می‌شود و این عوامل باعث شده است قیمت خانه های چوبی پیش ساخته با قیمت خانه های پیش ساخته فایبرگلاس متفاوت باشد.

سومین سوالی که از شما پرسیده می‌شود، امکانات سازه است. این امکانات مربوط به به عایق دار بودن، مقاوم در برابر عوامل طبیعی و… هستند. قیمت خانه های پیش ساخته ضد زلزله که اکثر آن‌ها از جنس ساندویچ پانل هستند، نسبتا گران هستند و ممکن است قیمت خانه های پیش ساخته ساندویچ پانل با نسخه ضد زلزله متفاوت باشد.

اگر به دنبال خرید یک خانه پیش ساخته ارزان هستید، یا تنها هستید و یا تنها می‌خواهید وسایل غیر ضروری در یک بخش از خانه قرار دهید، می‌توانید به دنبال بررسی قیمت خانه پیش ساخته 20 متری یا قیمت خانه پیش ساخته 30 متری باشید. زیرا این سازه‌ها اندازه کمی دارند و نسبت به دیگر مدل‌ها ارزان تر هستند.

قیمت ساختمانهای پیش ساخته گران است؟

قیمت ساخت خانه پیش ساخته به عوامل مهمی بستگی دارد که در بعضی از مواقع، قیمت خانه چوبی پیش ساخته نسبت به جنس بتنی گران تر از آب در می‌آید.

اگر شما امروز می‌خواهید یک خانه بتنی یا چوبی نصب کنید، بهتر است همین امروز به دنبال خرید آن باشید؛ زیرا قیمت‌ها هر لحظه تغییر می‌کند و تا 24 ساعت بعد گران‌تر می‌شود.

از کجا در مورد قیمت خانه پیش ساخته استعلام بگیریم؟

اگر پشتیبانی یک سایت پاسخگو باشد، شما سریعتر به جواب می‌رسید. یکی از مشکلات ایران، این است که قیمت‌ها لحظه‌ای تغییر می‌کند و ممکن است بعد از انتشار این مطلب، قیمت آن تغییر کند. به همین دلیل توصیه می‌شود برای دریافت در خصوص قیمت خانه پیش ساخته 40 متری یا دیگر اندازه‌ها از کانکس بارون، با شماره 36228814-051 تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی ما در خصوص قیمت خانه پیش ساخته گنبدی یا قیمت خانه های پیش ساخته چوبی اطلاعات دقیق تری در اختیار شما قرار دهد.

برای دانلود پی دی اف مقاله قیمت خانه پیش ساخته لینک کلیک کنید.

کانکس بارون
کانکس بارون

کانکس بارون بهترین تولید کننده انواع کانکس های ساندویچ پانل

کانکس های پرفروش

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای استعلام قیمت انواع

1- کانکس

2- ساختمان پیش ساخته

👇 تماس بگیرید. 👇