کانکس بارون | خرید و قیمت انواع کانکس

کانکس | تولید و فروش انواع کانکس

کانکس ها
کانکس عابر بانک
کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک (Automated teller Machine) در مکان های مختلف مانند مراکز خرید، توقفگاه های جاده ای، دانشگاه ها، نمایشگاه ها، فرودگاه ها و… نصب می شود تا افراد بتوانند برخی از کارهای خود را بدون مراجعه به بانک انجام دهند. با توجه به اینکه امروزه بیشتر کارها توسط عابر بانک یا همان خودپردازها صورت می گیرد، وجود ATM در مناطق گوناگون برای انجام امور بانکی احساس می شود. بانک ها برای اینکه مخاطب بیشتری جذب کرده و مراجعه حضوری را کاهش دهند، در نقاط و قسمت های پر رفت و آمد و شلوغ کانکس عابر بانک قرار می دهند. به این صورت کارهای غیر حضوری از قبیل پرداخت قبوض، برداشت وجه و.. بدون مراجعه حضوری به بانک انجام می شود. از این رو دستگاه های خودپرداز در کانکس های عابر بانک جایگذاری می شوند تا به افراد مختلف در زمان ها و مکان ها مختلف، خدمات ارائه دهند.

کانکس های خودپرداز می توانند در ابعاد گوناگون با مدل های مختلف تولید شده و برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

انواع کانکس عابر بانک

مزایای کانکس عابر بانک نسبت به سازه های مشابه

کانکس عابر بانک
عکس نمونه کانکس عابربانک

امروزه استفاده از خدمات الکترونیکی گسترش پیدا کرده است و بیشتر افراد کارت بانکی را جایگزین پول نقد کرده اند. از همین رو ساخت و نصب کانکس عابر بانک افزایش یافته است و تقریبا می توان در نقاط مختلف دستگاه های ATM را مشاهده کرد. وجود کانکس عابر بانک دارای مزایای بسیاری است که در ادامه مهمترین آنها بیان می شوند:

  • دسترسی روستاها و مناطق کم جمعیت به خدمات بانکی غیر حضوری
  • کاهش هزینه های احداث شعبه بانک جهت جذب مشتری
  • قابلیت جابجایی کانکس ها در نمایشگاه ها
  • استفاده از کانکس ها برای تبلیغ خدمات جدید بانک ها
  • در دسترس بودن کانکس ها 
  • نصب آسان در نقاط مختلف

مشخصات فنی کانکس عابر بانک کانکس بارون

اسکلت کانکس
دستگاه های ATM باید دارای یک فضای خالی برای شارژ و تعمیر باشند. در حالت استاندارد ارتفاع کانکس های خودپرداز 2.5 متر بوده و اسکلت آن از پروفیل های سنگین آهنی به ضخامت 2 میلیمتر است.
پوشش بیرونی کانکس
نمای خارجی کانکس ها از ورق های کامپوزیتی یا پانل ساندویچی تشکیل شده است و برای ساخت سقف از فولاد با ایزوگام فویل دار استفاده می شود تا نور خورشید به داخل نفوذ نکند. پوشش بیرونی کانکس از ورق فولادی گالوانیزه شده با عایق پلی استایرن است. داخل کانکس نیز یک دریچه قرار دارد تا بتوان دستگاه ATM را در آن تعبیه کرد.
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

امکان سفارشی سازی کانکس عابر بانک

شما می‌توانید برای سفارش سازی کانکس مد نظر خود فرم زیر را بر اساس مشخصاتی نظیر: 

 • کانکس عابر بانک

تکمیل کنید. 

خرید و قیمت کانکس عابر بانک

قیمت کانکس عابر بانک

قیمت کانکس عابر بانک به عوامل مختلفی بستگی دارد و بایستی تمامی فاکتورها را در نظر گرفت تا قیمت مشخصی برای کانکس ATM ارائه داد. یکی از فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت کیوسک های عابر بانک، ابعاد کانکس ها می باشد؛ هر چه ابعاد بیشتر باشد، بدون شک قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. مواد اولیه و متریال به کار رفته در ساخت کانکس ها نیز بر هزینه های نهایی موثر است. به عنوان مثال کانکس پانل ساندویچی به نسبت فایبرگلاس، کامپوزیت و سایدینگ قیمت کمتری دارد. طراحی و نقشه کیوسک عابر بانک و محل نصب آن هم بر قیمت نهایی تاثیرگذار بوده و تعیین کننده ی هزینه ها است.

به همین دلیل جهت خرید کانکس خودپرداز و اطلاع از قیمت ها، با کارشناسان فروش کانکس بارون تماس گرفته و در صورت نیاز سفارش خود را ثبت نمایید.

امکانات کانکس عابر بانک

کانکس انفرادی ATM

کانکس های انفرادی ATM سازه های کوچکی هستند که در مراکز تجاری و محیط های داخل ساختمان ها و دانشگاه ها، می توان از آنها استفاده کرد. این کانکس ها برای قرار گیری عابر بانک طراحی شده اند و به سیستم ایمنی نیز جهت امنیت بیشتر، مجهز هستند.

کانکس عابر بانک و کاربر

کانکس عابر بانک و کاربر به گونه ای طراحی شده که شخص و دستگاه خودپرداز هر دو در داخل سازه قرار می گیرند. این سازه ها به نوعی شعبه 24 ساعته، برای بانک ها محسوب می شوند و در اماکن عمومی و خیابان های اصلی که پر رفت و آمد هستند، نصب می شوند.

کانکس عابر بانک سیار

کانکس عابر بانک سیار، به طور موقت در یک مکان قرار دارد تا افراد بتوانند تراکنش ها و خدمات بانکی خود را انجام دهند. پس از اتمام دوره زمانی مورد نظر، این سازه به محیط های دیگر بر اساس نیاز انتقال می یابد.

کانکس خودپرداز متحرک، معمولا در مکان هایی مانند همایش ها، نمایشگاه های فصلی قرار دارد و مجهز به سیستم امنیتی جهت امنیت بیشتر است. کیوسک های متحرک ممکن است دارای چند دستگاه خودپرداز جهت استفاده کاربران باشند.

نمای بیرونی کانکس خودپرداز (ATM)

بدنه اصلی کانکس خودپرداز می تواند از سایدینگ، فایبرگلاس، کامپوزیت و پانل ساندویچی باشد. در این میان دو نمای پانل ساندویچی و کامپوزیت کاربرد بیشتری دارند.

نمای کامپوزیت، ظاهری شیک و مجلل به سازه می دهد و عایق خوبی برای جلوگیری از نفوذ سرما، گرما و آب به داخل است. نمای ساندویچ پانل اما ظاهر ساده تری دارد و به نسبت سایر سازه ها قیمت آن مناسب تر است. از آنجایی که مقاومت نمای پانل ساندویچی در برابر سرما بالاست، برای مناطق سردسیر کشور کاربرد دارد.

نحوه خرید کانکس عابر بانک

برای خرید کانکس عابر بانک، با کارشناسان و مشاوران کانکس بارون تماس بگیرید تا اطلاعاتی مانند امکانات، ابعاد و تعداد در اختیار شما قرار بگیرد. سپس با اطلاعاتی دریافتی، می توانید سازه مورد نظر را انتخاب کرده و از بانک متقاضی درخواست رسمی مبنی بر خرید کانکس داشته باشید.

با تایید نهایی، سازه مورد نظر با ابعاد دلخواه مشتری ساخته شده و پس از آماده سازی به محل استقرار جهت نصب و اجرا ارسال می شود.

نحوه نصب کانکس عابر بانک (ATM)

کانکس ATM مشابه تمامی سازه های پیش ساخته، به محل مورد نظر منتقل می شود. سازه معمولا باید مقداری از سطح زمین بالاتر باشد تا از بارندگی های شدید و آب روان در امان بماند.

برای اتصال به شبکه بانکی نیز بایستی از شبکه کابلی یا گیرنده های رادیویی استفاده کرده و به سیستم جامع بانکی متصل شد. کانکس باید در محل صحیح قرار بگیرد تا به تاسیسات دسترسی داشته و در دید کامل عموم قرار بگیرد.

ابعاد کانکس عابر بانک ATM

ابعاد مرسوم در کانکس های عابر بانک شامل ابعادی چون موارد زیر است:

 • کانکس عابر بانک 2*2
 • کانکس عابر بانک 3*2
 • کانکس عابر بانک 2*4
 • کانکس عابر بانک 2.4*2.4
 • کانکس ای تی ام 2*6
 • کانکس ATM 2*8
 • کانکس عابر بانک 3*6

پرسش های کانکس عابر بانک

هر شخصی که بخواهد می تواند یک کانکس عابر بانک خریداری کند؟

بله. ابتدا یک قرارداد میان شما و بانک مبنی بر اجازه ی گرفتن کانکس خودپرداز ثبت می شود، سپس شما می توانید کانکس را گرفته و در محل مناسب نصب کنید.

نصب کانکس عابر بانک چه مجوز هایی می خواهد؟

نصب کانکس عابر بانک، نیازمند مجوز از بانک و شهرداری است تا سازه را در محل مورد نظر مستقر کنید.

در شرایط جوی ناپایدار به دستگاه خودپرداز آسیبی وارد نمی شود؟

خیر. کانکس عابر بانک از تجهیزات و دستگاه ATM محافظت کرده و از نفوذ آب به داخل جلوگیری می کند.

آیا کانکس های عابر بانک ابعاد یکسانی برای تعبیه دستگاه خودپرداز دارند؟

خیر. کیوسک های عابر بانک اگرچه در ظاهر شبیه به هم هستند و ابعاد یکسانی دارند، اما در واقع دارای تفاوت هایی با یکدیگر هستند. به همین دلیل برای هر دستگاه، کانکس عابر بانک باید به صورت اختصاصی طراحی و ساخته شود تا نقاط مختلف را به خوبی پوشش دهد.

اطلاعات خرید کانکس عابر بانک
⭐مزایاضد حریق، مقاوم در برابر زلزله، نصب آسان، جابجایی سریع، عایق سرما و گرما، نصب در هر شرایط آب و هوایی
📌امکانات اختیاری  نقشه داخلی، رنگ و طرح بندی، سیستم امنیتی، جنس و متریال لوازم، متراژ و ..
💰قیمت متراژ، متریال سازه، امکانات اختیاری، هزینه حمل و نقل و …
💎مناسبنمایشگاه، هتل، ادارات، میوه تره بار

شماره تماس کانکس سازی که کانکس های عابر بانک با کیفیتی تولید کند ۰۹۱۵۰۰۲۰۶۲۰⁩ است.

دسته بندی های کانکس

برای استعلام قیمت انواع

1- کانکس

2- ساختمان پیش ساخته

👇 تماس بگیرید. 👇