خرید و قیمت انواع کانکس

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس
آنچه در این مقاله می خوانید:

The dimensions of the condo 1

ابعاد کانکس یک از مهمترین ویژگی ها در انتخاب انواع آن است. کانکس استاندارد، به کانکسی گفته می شود که بتواند از نظر ابعاد و کیفیت ساخت و همچنین نوع کاربری، دارای ویژگی های ممتاز خود باشند. به طور کلی ابعاد کانکس ها در اندازه های استاندارد 2*2، 2*4، 2.4*8، 6*3، 12*3، 10*3 و ابعاد سفارشی که با توجه به نوع کاربری آن تعیین، طراحی و تولید می شود. در این مقاله قصد داریم تا با این ویژگی کانکس آشنا شویم و آن را بیشتر بشناسیم.

تأثیر ابعاد بر استفاده از کانکس

ابعاد کانکس، عامل تعین کننده در کاربری و کارایی آن
ابعادکانکس، تعین کننده ظرفیت و امکانات آن

ابعاد کانکس تأثیر زیادی بر استفاده و کارایی آن دارند. انتخاب ابعاد مناسب برای کانکس، توانایی استفاده بهینه از فضا و منابع را فراهم می‌کند. همچنین، ابعاد صحیح می تواند بهره‌برداری و حمل و نقل آن را نیز آسان تر کند.

کاربرد کانکس استاندارد

کانکس استاندارد یک انتخاب هوشمندانه
کانکس استاندارد راه حل کارآمد برای اسکان موقت

استفاده از انواع کانکس پیش ساخته روشی کارآمد و مفید برای نگهداری یا سکونت افراد است. با طراحی مناسب، می‌تواند فضای زیادی را برای دوچرخه، ابزار، لوازم‌خانگی، تزئینات و موارد دیگر فراهم کند.

همچنین شما می توانید سفارش طراحی اختصاصی کانکس را با ابعاد مدنظرتان از کانکس بارون داشته باشید.

ابعاد کانکس استاندارد

ابعاد کانکس استاندارد، عامل مهم در بهره وری از فضای آن
ابعاد استاندارد کانکس، عاملی تعین کننده در حمل و نقل آن

اما در خصوص ویژگی یک کانکس از نظر ابعاد استاندارد باید به این نکته توجه کرد که این سازه های پیش ساخته باید بتوانند به گونه از نظر ابعاد طراحی شوند که بتوان آن را بدون هیچگونه مجوز پس از بارگیری توسط تریلی های مخصوص، به مکان استقرار رساند. به همین منظور در کانکس هایی که احتمال میرود جهت بهره برداری به ابعاد بزرگتری احتیاج باشد، از طول حداکثر 12 متر و عرض 2.4 و ارتفاعی معادل 2.6 متر که ابعاد استاندارد انواع کانکس است.

در خصوص ابعاد این محصولات، اگر کمتر از ابعاد 2.6*2.4*12 متر مکعب باشد جهت حمل و نقل هیچگونه مشکلی نیست و بیشتر از آن است که نیاز به مجوز های لازم از پلیس راهور دارد.

تفاوت ابعاد استاندارد و ابعاد سفارشی کانکس

کانکس‌ها معمولاً در ابعاد استاندارد (کانکس های آماده) تولید می‌شوند که به دارای متراژهای مشخصی که در ابتدا مقاله بیان کردیم هستند. اما، در صورت نیاز، می‌توان کانکس با ابعاد سفارشی ساخت. ابعاد استاندارد به دلیل تولید به صورت دسته‌ای، قابلیت گسترش دارند (یک یا چند کانکس در کنار هم قرار گرفته و ابعاد مدنظر مشتری را برآورده می کند)

اما کانکس های سفارشی به صورت کلی پلان کانکس، امکانات و … توسط خود کارفرما انتخاب می شود.

قیمت کانکس بر حسب ابعاد چگونه محاسبه می شود؟

به طبع هر چه ابعاد یا متراژ داخلی و خارجی یک کانکس بیشتر باشد، قیمت کانکس، بیشتر است. زیرا برای ساخت آن به متریال های بیشتری نیاز است. شما هزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت انواع کانکس با شماره های 05136228800 و 05136228802 در ارتباط باشید.

سوالات متداول در خصوص ابعاد انواع کانکس

آیا می‌توان ابعاد کانکس را بعد از خرید تغییر داد؟

بله، در برخی موارد می‌توان ابعاد کانکس را پس از خرید تغییر داد. اما، این ممکن است نیاز به هزینه و زمان بیشتری داشته باشد.

آیا کانکس با ابعاد سفارشی قیمت بیشتری دارد؟

بله، کانکس با ابعاد سفارشی معمولاً قیمت بیشتری نسبت به کانکس با ابعاد استاندارد دارد. دلیل این اختلاف قیمت صرفا، احتیاج به پلان، محاسبات و سایر موارد در ساخت کانکس است.

آیا تغییر ابعاد کانکس می‌تواند به کیفیت آن تأثیر بگذارد؟

تغییر ابعاد کانکس به طور مستقیم به کیفیت آن تأثیر نمی‌گذارد، اما باید توجه داشت که تغییر ابعاد ممکن است نیاز به تغییراتی در ساختار و طراحی کانکس داشته باشد.

اطلاعات تکمیلی ابعاد کانکس
⭐ مزایا حمل و نصب آسان، قیمت و هزینه مقرون به صرفه، استحکام و دوام بیشتر
📌 ابعاد استاندارد 2.6*2.4*12 متر مکعب
🧱 انواع ابعاد  ابعاد آماده، ابعاد سفار شی سازی شده
💎 عوامل اختلاف قیمت ابعاد کانکس

 نوع کاربری، متراژ، مصالح مورد استفاده، امکانات جانبی و …

ابعاد کانکس ” استاندارد ترین ابعاد کانکس” + اهمیت آن

در این مقاله در خصوص ابعاد کانکس استاندارد صحبت کردیم، شما عزیزان می توانید به جها اطلاع از نحوه ثبت سفارش بر اساس ابعاد مدنظر خود با شماره 05136228800 در ارتباط باشید.

برای دانلود پی دی اف مقاله ابعاد کانکس روی لینک کلیک کنید.

کانکس بارون
کانکس بارون

کانکس بارون بهترین تولید کننده انواع کانکس های ساندویچ پانل

کانکس های پرفروش

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای استعلام قیمت انواع

1- کانکس

2- ساختمان پیش ساخته

👇 تماس بگیرید. 👇