کانکس نگهبانی
قیمت و خرید انواع کانکس های نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس‌ نگهبانی (Guard Conex) و کیوسک‌های حراستی نوعی سازه پیش ساخته هستند که در ابعاد مختلف تولید و عرضه می‌شود. کانکس های نگهبانی به صورت کلی برای امنیت در قسمت ورودی مکان‌های عمومی، شرکت‌ها، پارکینگ‌ها، اماکن مهم اداری و به‌طور کلی مکان‌هایی که ورود و خروج آن مورد بررسی و نظارت قرار می‌گیرد، استفاده می شوند.

برای استعلام قیمت و خرید کانکس نگهبانی تماس بگیرید.

مزایای کانکس نگهبانی نسبت به سازه‌های مشابه

عکس کانکس های نگهبانی
2 نمونه کانکس نگهبانی تولید شده در کانکس بارون
 1. پایداری در برابر زلزله تا 9 ریشتر
 2. امکان نصب سریع در هر شرایط آب و هوایی
 3. وزن کم کانکس نگهبانی در مقایسه با ساختمان‌های سنتی، که در نتیجه هزینه فوندانسیون را بسیار کاهش می‌​دهد.
 4. عایق بسیار خوب در برابر گرما و سرما
 5. امکان سفارشی سازی کانکس نگهبانی در رنگ‌​ها و طرح​‌های مختلف
 6. پایداری و عمر طولانی کانکس
 7. هزینه​‌های نگهداری بسیار پایین کانکس نگهبانی در مقایسه با سایر سازه‌​ها
 8. قابلیت حمل کانکس نگهبانی
 9. قابلیت فروش کانکس نگهبانی پس از استفاده
 10. ساخت و نصب کانکس بدون برجا ماندن نخاله‌های ساختمانی و ایجاد مزاحمت برای همسایگان
کانکس نگهبانی هشت ضلعی منتظم
عکس مشخصات فنی کانکس نگهبانی

انواع کاربرد کانکس نگهبانی

 • کارگاه های ساختمانی و عمرانی
 • محوطه های صنعتی
 • پارکینگ ها
 • مجتمع های مسکونی
 • ادارات و سازمان ها
 • مکان های عمومی
 • مناطق مرزی
 • بیمارستان ها
 • مدارس
 • فرودگاه ها

ویژگی های کانکس نگهبانی

کانکس های حراست یا نگهبانی به دلیل داشتن موقعیت حساس در مجوعه های مختلف باید دارای ویژیگ های منحصر بفرد و اصولی باشند. در ادامه در خصوص ویژگی های کانکس های نگهبانی و رعایت قوانین چینش آن صحبت می کنیم.

1- داشتن دید مناسب

یک از مهمترین ویژگی های کانکس نگهبانی Guard Conex، موضوع در دسترس بودن و اشراف کامل نگهبان نسبت به رخ داد های اطراف است. و این بدین معناست که باید کانکس نگهبانی به صورت 360 دارای پنجره و دید باشد تا فردی که متصدی امر نگهبانی از ساختمان مسکونی، اداری، کارخانه و … را دارد با دید وسیعی بتواند محیط اطراف را رصد کند.

2- نمای ظاهری

یکی از مهمترین مشخصات کانکس ها، نمای ظاهری و بیرونی آن است. نمای بیرونی از جایی اهمیت پیدا می کند که، به دلیل قرارگیری این محصولات در مکانی مشخص مانند درب ورودی ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و … باید این کانکس ها دارای نمای شکیل باشند تا باعث بد ریختی مجتمع نشود. به همین دلیل این عامل می تواند یکی از رکن های مهم خرید کانکس های حراست باشد.

3- سیستم و تدابیر امنیتی

قطعا امنیت جزو جدا ناپذیر این نوع کانکس هاست و امنیت آن باید با استفاده از جای گذاری انواع دوربین های مداربسته، آژیر خطر و سایر امکانات امنیتی تامین شود.

4- مقاومت در برابر زلزله

اکثر کانکس های تولید کانکس بارون تا 9 ریشتر زلزله را می توانند با مقاومت بالا کنترل کنند و خراب نشوند.

5- حمل و نقل آسان و وزن کم

کانکس های نگهبانی جزوی از کانکس های سیار به حساب می آیند که کاربران جهت امنیت سازه یا مجتمع خود چه قبل از احداث چه پس از احداث استفاده می کنند.

6- امکانات گرمایشی و سرمایشی

این محصولات به دلیل قرارگیری در بیرون از ساختمان باید در برابر سرما و گرما محیط مقاوم باشد و دارای سیستم های گرمایش و سرمایش قوی باشد تا اپراتور یا مسئول نگهبان بتواند با خیال آسوده مشغول به پاسبانی و حراست از مجموعه باشد.

7- درب و پنجره حفاظ دار

برای امنیت بالا و آسودگی خاطر فرد نگهبان و موقعیت حساس این کانکس ها باید تمامی پنجره ها و در ها دارای حفاظ باشند.

8- مطابقت داشتن با محل نگهبانی

از دیگر ویژگی های انواع کانکس نگهبانی مطابقت داشتن نوع آن با محل استقرار است، بدین گونه که قطعا کانکس نگهبانی در فضای های شهری بسیار متفاوت تر از آن کانکس هایی است که بناست در پارک ها استفاده شود.

ابعاد کانکس نگهبانی

کانکس های نگهبانی غالبا در ابعاد 1.5*1.5 متر ، 1.5*2 متر ، 2*2 متر ، 2.5*2.5 متر، 2*3، 3*3 و 2.4*2.4 که با نام کانکس های کوچک نگهبانی و در ابعاد 4*2.4 متر و 6*2.4 متر که به صورت سالنی و یا سوئیتی مجهز به اتاق، آبدارخانه و آشپزخانه است طراحی و تولید می شود که متداول ترین و پروفروش‌ترین نوع کانکس های نگهبانی، کانکس نگهبانی 2*2، کانکس نگهبانی 2*3، کانکس نگهبانی 4*2.4 و کانکس های نگهبانی 3*4 است.

که شما عزیزان می توانید به جهت خرید انواع کانکس در ابعاد مختلف با کارشناسان ما به شماره 05136228802 در ارتباط باشید.

کانکس نگهبانی سبک

کانکس نگهبانی سبک (کارگاهی – نگهبانی)، با توجه به نوع مصالح (متریال) به کار رفته در آن وزن نسبتا سبکی نسبت به سایر کانکس ها دارد. کانکس نگهبانی سبک دارای مشخصاتی از قبیل

ابعاد عموما 2 در 2 است

دارای پروفیل 40*40 در شاسی های سازه است.

کانکس نگهبانی سنگین

کانکس نگهبانی سنگین برای مواقعی که هدف کارگاه دراز مدت می‌باشد، می‌تواند برای کارخانه و کارگاه شما بهترین انتخاب باشد.

پرسش های کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی چیست؟

کانکس نگهبان یک ساختمان پیش ساخته (container) است که در محل های مختلف برای نظارت ورود و خروج و نگهبانی از وسایل و امکانات استفاده می شود.

قیمت انواع کانکس نگهبانی چقدر است؟

انواع کانکس نگهبانی (محفظه نگهبانی) بر اساس متریال، متراژ، امکانات داخلی و خارجی، نقشه داخلی، سیستم های گرمایش و سرمایش، سیستم امنیتی و … تعیین می شود.

کانکس نگهبانی مناسب چه پروژه هاییست؟

کانکس نگهبانی در واقع یک محوطه شبیه به اتاقک می‌باشد که عمدتا توسط سازمان‌ها، بیمارستان​‌ها، ارگان‌​های نظامی، شرکت ​ها، پارکینگ ​ها و مناطق مسکونی مورد استفاده قرار می​گیرد. مهم​ ترین کاربرد کانکس نگهبانی برای این مراکز کنترل کردن ورود و خروج افراد و وسایل نقلیه می​‌باشد تا از این طریق بتوانند از فضای اطراف خود مراقبت کنند. داخل این کانکس‌ها فردی به عنوان نگهبان مستقر می‌شود تا بتواند ورود و خروج​ ها را کنترل کند و به طور کامل به محیط اطراف خود اشراف و تسلط داشته باشد.

آیا کانکس نگهبانی هم قابلیت تولید با مصالح مدرن را دارد؟

بله، کانکس نگهبانی (کنکس) نیز قابلیت تولید با مصالح مدرن را دارد، زیرا در بعضی مناطق آب و هوا یا خیلی سرد و یا خیلی گرم است، در نتیجه یکنواخت نگه داشتن هوای داخل کانکس بسیار مهم است. بنابراین باید از مصالحی استفاده شود که اتلاف انرژی را به حداقل برساند.

امکانات کانکس ​حراستی چیست؟

معمولا در کانکس‌​ حراستی (نگهبانی) کلید پریز برق و تلفن به همراه جعبه فیوز و چراغ​‌های روشنایی به صورت پیش فرض قرار دارد. اما کانکس نگهبانی می​‌تواند دارای امکاناتی همچون پیشخوان، میز ثابت، دریچه کولر و بخاری، سیستم برق کشی و شبکه کامپیوتری، سیستم​‌های بی‌سیم و رادیو، سیستم مانیتورینگ و کنترل مدار بسته، سیستم سانترال تلفن و سایر امکانات کاربری دیگر نیز باشد.

نکات خرید کانکس نگهبانی
⭐ مزایا ضد حریق، مقاوم در برابر زلزله، نصب آسان، جابجایی سریع، عایق سرما و گرما، نصب در هر شرایط آب و هوایی
? امکانات اختیاری  نقشه داخلی، رنگ و طرح بندی، سیستم امنیتی، جنس و متریال لوازم، متراژ و …
?قیمت  متراژ، متریال سازه، امکانات اختیاری، هزینه حمل و نقل و …
?مناسب نمایشگاه، مدارس، هتل، ادارات، میوه تره بار
 • شماره تماس تولید کننده کانکس نگهبان چند است؟

  شماره تماس کانکس سازی که کانکس های نگهبانی با کیفیتی تولید کند 05136228800
  ⁩ است.

 • چه مدت طول می کشد تا کانکس نگهبانی تحویل داده شود؟

  زمان تحویل کانکس نگهبانی به عوامل مختلفی، از جمله اندازه، شکل، و ویژگی ها بستگی دارد با این وجود کانکس های نگهبانی ساده و آماده تا نهایتا دو الی سه روز و کانکس های حراست و حفاظت با امکانات مختلف تا نهایتا 30 روز آماده تحویل است.

 • چه موادی برای ساخت کانکس نگهبانی استفاده می شود؟

  کانکس های نگهبانی معمولاً از موادی مانند فولاد، آلومینیوم، یا فایبرگلاس ساخته می شوند. هر ماده مزایا و معایب خاص خود را دارد.

 • چه نوع کانکس نگهبانی برای نیازهای من مناسب است؟

  کانکس های نگهبانی در انواع مختلفی از نظر اندازه، شکل، و ویژگی ها موجود هستند. هنگام انتخاب کانکس نگهبانی، باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید، از جمله:

  اندازه سایت پلان، آب و هوا، ویژگی های امنیتی و امکانات سفارشی مدنظرتان

برای ثبت سفارش ساخت انواع مدل های مختلف با متراژها و امکانات مختلف فرم را پر نمایید. با شما تماس خواهیم گرفت. سفارش سازی طبق پلان و خواست شما