قیمت کانکس (لیست قیمت Conex)

لیست قیمت انواع کانکس‌های تولیدی توسط شرکت صنعتی کانکس بارون در دو حالت کلی به‌صورت آماده و سفارشی می‌باشد. از آن‌جایی که در محاسبه قیمت علاوه بر ابعاد، امکانات و نوع مصالح به‌کار رفته در ساخت آن نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده، نمی‌توان مدل‌های سفارشی را بدون در نظر گرفتن امکانات قیمت گذاری کرد. اما مدل‌های آماده که از محصولات پرکاربرد نیز می‌باشند، دارای امکانات مشخصی بوده و در نتیجه بر اساس آن‌ها می‌توان قیمت را تعیین کرد. در ادامه لیست قیمت کانکس‌های تولیدی گروه صنعتی بارون را مشاهده خواهید کرد.

برای اطلاع از قیمت انواع دیگر کانکس با کاربری اختصاصی و طرح‌های خاص، می‌‌توانید با دفتر فروش ما تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را در این رابطه راهنمایی کنند.

قیمت کانکس فروشگاهی

نوع ابعاد قیمت
قیمت کانکس فست فود سفارشی ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس گل فروشی سفارشی ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس مطبوعاتی سفارشی ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس کتابفروشی سفارشی ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰

قیمت کانکس بهداشتی

نوع ابعاد قیمت
قیمت کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه سفارشی ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس سرویس بهداشتی 2 چشمه سفارشی ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس سرویس بهداشتی 3 چشمه سفارشی ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه با راهرو سفارشی ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس سرویس بهداشتی 12 چشمه با رختکن سفارشی ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰

قیمت کانکس کارگاهی

نوع ابعاد قیمت
قیمت کانکس 2 متری معمولی (کیوسک نگهبانی) 2*2 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 4 متری معمولی 2.4*4 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 4 متری معمولی 2.5*4 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 6 متری معمولی 2.4*6 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 6 متری معمولی 2.5*6 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 8 متری معمولی 2.4*8 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 12 متری معمولی 2.4*12 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 12 متری معمولی 2.5*12 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 2 متری سنگین (کیوسک نگهبانی) 2*2 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 4 متری سنگین 2.4*4 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 4 متری سنگین 2.5*4 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 6 متری سنگین 2.4*6 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 6 متری سنگین 2.5*6 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 8 متری سنگین 2.4*8 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 12 متری سنگین 2.4*12 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 12 متری سنگین 2.5*12 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰

قیمت کانکس ساندویچ پانل

نوع ابعاد قیمت
قیمت کانکس 2 متری پانلی (کیوسک نگهبانی) 2*2 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 4 متری پانلی 2.4*4 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 4 متری پانلی 2.5*4 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 6 متری پانلی 2.4*6 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 6 متری پانلی 2.5*6 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 8 متری پانلی 2.4*8 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 12 متری پانلی 2.4*12 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 12 متری پانلی 2.5*12 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰

قیمت کانکس طرح کلبه

نوع ابعاد قیمت
قیمت کانکس 2 متری سایدینگی (کیوسک نگهبانی) 2*2 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 4 متری سایدینگی  2.4*4 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 6 متری سایدینگی  2.4*6 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 8 متری سایدینگی  2.4*8 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس 12 متری سایدینگی  2.4*12 ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰

قیمت کانکس مسکونی

نوع ابعاد قیمت
قیمت کانکس مسکونی 12 متری ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس مسکونی 40 متری ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس مسکونی 50 متری ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰
قیمت کانکس مسکونی 90 متری ۰۵۱-۳۶۲۲۸۸۰۰

لیست قیمت کانکس ویلایی

کانکس ویلایی یکی از سازه های پرطرفدار است که شامل کانکس های باغبانی، سرایداری و هر سازه ای که خانوار در آن سکونت دارند، می شود. کانکس های ویلایی معمولا به عنوان ویلا در باغ ها مورد استفاده قرار می گیرند و دارای تمام امکانات یک خانه اعم از حمام، سرویس بهداشتی، اتاق خواب و.. هستند.

قیمت کانکس ویلایی به عوامل بسیاری مانند ابعاد، امکانات و طرح سازه بستگی دارد و نمی توان قیمت مشخصی برای آن در نظر گرفت. قیمت کانکس ها بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و ابعاد آن از 30 تا 200 متر مربع قابل تغییر است.

از آنجایی که بازار نیز دارای نوسان است، قیمت ها کاملا متغیر می باشد. به همین خاطر، برای اطلاع دقیق از قیمت به روز کانکس ویلایی بایستی با کارشناسان فروش کانکس بارون تماس گرفته و توضیحات کاملی درباره قیمت ها دریافت کنید.

لیست قیمت کانکس اداری

کانکس اداری مانند کانکس ویلایی است که به عنوان دفتر کار مورد استفاده قرار می گیرد. کانکس اداری، سازه ای پرمصرف بوده و افرادی زیادی به دنبال اطلاع از قیمت های آن هستند.

قیمت کانکس اداری بر اساس امکانات و طرحی که دارد متفاوت است، حتی تعداد پرسنلی که قرار است در خانه پیش ساخته فعالیت کنند نیز بر روی قیمت کانکس تاثیرگذار خواهند بود.

به همین خاطر، برای استعلام قیمت ابتدا بایستی تمامی این فاکتورها را همراه با ابعاد و مساحت در نظر گرفت تا بتوان کانکس سفارشی را با قیمت مناسب، سفارش داد. کانکس بارون تمامی سازه های مورد نیاز شما را با قیمت مناسب به صورت کاملا سفارشی تولید کرده و با کیفیتی بالا در اختیارتان قرار می دهد.

قیمت کانکس سفارشی چگونه محاسبه می شود؟

برای اطلاع از قیمت کانکس سفارشی نیاز است که شما با کارشناسان فروش کانکس بارون تماس گرفته و سازه ای که مد نظر دارید را به طور کامل شرح دهید. با بیان امکانات، ابعاد و طرح کانکس می توان قیمت کانکس سفارشی را برآورد کرده و توضیحات کاملی در اختیار شما عزیزان قرار داد.

قیمت کانکس دست دوم

خرید کانکس دست دوم دارای ریسک بالایی است و شرایط متفاوتی دارد. از آنجایی که امکان دارد، سازه های دست دوم کاملا سالم نباشند، خرید آن ها به صرفه نیست و با وجود اینکه نسبت به کانکس های نو قیمت کمتری خواهند داشت، اما در آینده هزینه های بیشتری را به شما تحمیل می کنند.

از همین رو، پیشنهاد می شود که به جای استفاده از کانکس های دست دوم، از کانکس های تولید شده با قیمت مناسب استفاده کنید که ایمن تر هستند. از طرفی در کانکس بارون، کانکس دست دوم موجود نمی باشد و تمامی کانکس ها ساخته شده و به صورت نو تحویل مشتری داده می شوند. 

اگر برای خرید کانکس بودجه کافی ندارید، تنها کافیست با کانکس بارون تماس گرفته و با اطلاع از قیمت ها، کانکس های به صرفه با قیمت مناسب را انتخاب کرده و خریداری کنید.

استعلام قیمت کانکس به چه صورت است؟

با توجه به اینکه اکثر کسب و کارها اینترنتی شده اند، در وقت و هزینه افراد بسیار صرفه جویی شده است و دیگر برای استعلام قیمت ها نیازی به مراجعه حضوری نیست. شما می توانید با یک تماس کوتاه استعلام قیمت کانکس گرفته و از قیمت های به روز آگاه شوید.

کارخانه های بسیاری در زمینه تولید و عرضه انواع کانکس ها فعالیت می کنند که می توانند قیمت مناسبی برای ساخت سازه به شما ارائه دهند.برای اینکار تنها کافیست، با مشاوران مربوطه تماس گرفته و با بیان مشخصات فنی کانکس از قیمت ها آگاه شوید.

نحوه محاسبه قیمت کانکس به چه صورت است؟

کانکس ها دارای ابعاد، مساحت، طرح و کاربری های متفاوتی هستند و نمی توان قیمت واحد و مشخصی را برای آن ها در نظر گرفت. جهت محاسبه قیمت کانکس باید ابعاد و مشخصات فنی کانکس مشخص شود تا بتوان استعلام قیمت گرفت.

برای مثال کانکس 20 متری با کاربری اداری با یک کانکس 20 متری فروشگاهی کاملا متفاوت است و هر کدام دارای قیمت های مختلفی هستند. بنابراین قبل از محاسبه دقیق قیمت، تمامی فاکتورها باید بررسی شده و پس از آن محاسبه قیمت کانکس به صورت دقیق انجام شود.

چه عواملی بر قیمت کانکس موثر است؟

هر ساله تعداد زیادی از سازه های پیش ساخته تولید شده و در اختیار افراد گوناگون قرار می گیرند. کانکس ها کاربردهای مختلفی دارند و هر نوع از آن ها، برای مکان های مخصوص مورد استفاده قرار می گیرند.

ابعاد و اندازه کانکس ها یکی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت کانکس ها می باشند. هر چه اندازه و ابعاد کانکس بیشتر باشد، بدون شک دارای مواد و متریال بیشتری خواهد بود که هزینه بیشتری نیز خواهد داشت. علاوه بر کانکس هایی که با ابعاد مشخص به بازار ارائه می شوند، شما می توانید کانکس ها را به صورت سفارشی با اندازه های دلخواه متناسب با بودجه خود، خریداری کنید.

علاوه بر اندازه و مساحت، مصالح و متریال به کار رفته در ساخت کانکس نیز بر روی قیمت آن تاثیر دارد. هر چه کیفیت مصالح بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. البته باید به این موضوع نیز توجه کرد که مصالح با کیفیت، مدت زمان بیشتری قابل استفاده هستند و نیازی به تعمیر و هزینه های اضافی ندارند.

محاسبه قیمت کانکس بر اساس متر مربع

برخی از سازه ها که سفارشی هستند، در دسته سازه های اختصاصی قرار می گیرند؛ این سازه ها بر اساس ابعادی که دارند، قیمت گذاری می شوند. ممکن است که سازه ها خیلی بزرگ یا کوچک باشند که با توجه به اندازه، ارزش گذاری می شوند. البته امکانات و مصالح کانکس ها نیز در نظر گرفته شده و سپس قیمت آن ها بر اساس هر متر مربع مشخص می گردد.

قیمت روز کانکس

علاوه بر مصالح و ابعاد کانکس که از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت کانکس هستند، نوسانات بازار ارز نیز بر روی قیمت روز کانکس موثر است. از این رو، شما می توانید با شماره تلفن کانکس بارون (36228800-051) تماس گرفته و با بیان مساحت و کاربری کانکس، پیش فاکتور روز دریافت کنید. همچنین می توانید از کارشناسان فروش مشاوره دریافت کرده و از مشخصات کانکس ها به طور کامل، مطلع شوید.

قیمت کانکس پیش ساخته

منظور از کانکسهای پیش ساخته همان کانکس و خانه پیش ساخته است. هزینه تولید بسته به موارد لازم برای برای کانکس است ولی هزینه های نهایی و قیمت فروش کانکس ها از 8 میلیون تومان شروع می شود.

قیمت انواع کانکس براساس متراژ

قیمت کانکس ۳ متری

این کانکس ها در ابعاد ۳*۲ ، ۳*۱٫۵ و ۳*۳ مترمربع قابل طراحی هستند و بیشتر برای مصارفی چون کانکس نگهبانی، سرویس بهداشتی (تک چشمه و دو چشمه)، دکه مطبوعاتی، دستگاه های خود پرداز به کار می روند و قیمت آن ها نسبت به سایر کانکس ها کمتر است.

قیمت کانکس ۴ متری

کانکس های 4 متری داری قیمت و کاربری مشابه کانکس های 3 متری دارد با این تفاوت که این سازه ها در قالب ۴*۲ ، ۴*۲٫۵ ، ۴*۳ و ۴*۴ مترمربع طراحی و تولید می شوند و کمی با آن ها متفاوت است.

قیمت کانکس ۶ متری

متداول ترین و پرکاربردترین متراژ در بسیاری از مورد استفاده قرار می گیرند، کانکس های 6 متری هستند. این سازه ها غالبا در متراژ (طول*عرض) ۶*۲٫۵ ، ۶*۳ ، گاهاً ۶*۳٫۵ و ۶*۴ مترمربع طراحی و ساخته می شوند.

کاربری کانکس های 6 متری می توانند به عنوان مغاز ه پیش ساخته، کانکس پست برق، شلتر های مخابراتی و برق و کانکس های سرویس بهداشتی چهار و پنج چشمه است.

قیمت کانکس 6 متری با توجه به نوع ابعاد، کاربری، کیفیت طراحی و کف سازی کانکس تعیین می شوند.

قیمت کانکس ۱۰ متری

این کانکس ها مشابه کانکس های 9 متری هستند و که ابعاد کلی آن ها غالبا 9 و 10 متر مربع است. اما می توان آن ها را در ابعاد ۹*۳ ، ۹*۴ ، ۱۰*۳ ، ۱۰*۴ (با کاربری های اداری، کارگاهی، کلاس درس، سرویس بهداشتی راهرودار و …) نیز طراحی و ساخته شده اند.

قیمت کانکس ۱۲ متری

نوعی از کانکس ها که به صورت پرکاربرد و رایج در ابعاد ۱۲*۲٫۵ ، ۱۲*۳ ، ۱۲*۳٫۵ و ۱۲*۴ مترمربع یا مساحت 12 متر مربعی ۴*۳ ، ۶*۲ مترمربع قابل طراحی و تولید می شود. از این کانکس ها در ساخت کانکس سالنی، کانکس درسی و فروشگاهی می توان استفاده نمود که به نسبت سایر کانکس های خدماتی قیمت بالاتری دارد.

اما در خصوص قیمت کانکس 12 متری می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. 05136228800

قیمت کانکس ۱۵ متری

کانکس هایی که با طول 15 متر ساخته می شوند و به عنوان کانکس های بزرگ حساب می شوند. این سازه ها در ابعاد مختلف قابل طراحی است و به جهت قیمت کانکس های 15 متری باید به مواردی چون ابعاد، نوع کاربری، جنس موارد مهم و … توجه کرد.

قیمت کانکس 20 متری

ابعاد این سازه ها غالبا به صورت مساحتی قابل تعیین است و در ابعاد 6*3.2، 4*5، 2*10 و … قابل طراحی است و قیمت آن ها با توجه به نوع کاربری و جنس کف و … قابل تعیین است.

قیمت کانکس 40 متری

قیمت انواع کانکس 40 متری به طور کلی با توجه به نوع آن (اداری، مسکونی، تجاری و…) و موارد به کار رفته در آن مشخص می شود. اما این محصولات به طبع از سایر متراژ ها قیمت کمتری دارد.

کانکس های 30 متری از جمله 32،36، 38 مترمربع هم همانند این سازه ها قابل تعیین است.

قیمت کانکس 70 متری

کاربری این کانکس ها به صورت مسکونی، ویلایی، تجاری و اداری است و غالبا در ابعاد 70 متر مربع قابل طراحی و تولید است. قیمت اصلی این سازه ها با توجه به امکانات و جنس متریال موجود در سازه قابل تعیین است.

قیمت کانکس 100 متری

همانند کانکس های 70 متری این سازه ها هم دارای کاربری مسکونی، تجاری، اداری و ویلایی است که قیمت آن با توجه به نوع کاربری، محل استقرار و ابعاد و جنس متریال مورد استفاده تعیین می شود.

عوامل موثر در قیمت کانکس چیست؟

  • ابعاد و اندازه کانکس
  • طراحی داخلی و تجهیزات آن
  • مواد اولیه و متریال ساخت کانکس
  • نوسانات ارزی

آیا قیمت‌ها به روز است؟

خیر. با توجه به نوسانات ارز لطفا برای سفارش و محاسبه قیمت بروز با کارشناسان فروش ما از طریق شماره‌های ذیل در تماس باشید.

قیمت هر متر مربع کانکس چقدر است؟

معمولا برآورد هزینه‌ها پس از تعیین مشخصات فنی سازه صورت می‌گیرد و نمی‌توان قیمت کانکس را به صورت کلی بر اساس متر مربع در نظر گرفت.

ارسال کانکس آماده به چه صورتی انجام می‌شود؟

ارسال کانکس آماده به اقصی نقاط کشور طی 24 تا 72 ساعت کاری انجام می‌شود. جهت سفارشی سازی و تولید کانکس مدنظرتان با کارشناس ما تماس بگیرید.

قیمت کانکس (لیست قیمت Conex)
⭐عوامل موثرابعاد و متراژ، نقشه داخلی، متریال، جنس کفپوش و دیوار پوش، امکانات داخلی و اختیاری
📌امکانات اختیاری  نقشه داخلی، رنگ و طرح بندی، سیستم امنیتی، جنس و متریال لوازم، متراژ و ..
🚚ارسالدر مدت زمان 24 الی 72 ساعته به همه نقاط کشور
💎انواع آماده و سفارشی