سفارش طراحی اختصاصی کانکس

سفارش طراحی اختصاصی کانکس
آنچه در این مقاله می خوانید:

این روزها، خرید انواع کانکس‌ها مانند ویلایی یا باغی، کانکس فروشگاهی، کانکس اداری و… به جای ساخت و ساز یک ساختمان عادی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. دلیل این توجه به کانکس، مزایا استفاده از این سازه با خانه پیش ساخته است، که آن‌ها را نسبت به دردسرهای ساخت و ساز ساختمان‌ها، آسان‌تر می‌کند. با این حال، ممکن است افرادی با مراجعه به انواع سایت‌های مرتبط با تولید کننده کانکس، سازه‌ای که مورد نظرشان است را پیدا نکند و به همین دلیل از خرید آن منصرف شوند.

Exclusive design of the condo
نکات مهم و ایده های خاص برای طراحی کانکس

همچنین بسیاری از افراد به دنبال طراحی داخلی بسیار خاص هستند و یا سازه‌هایی را می‌خواهند که امکانات ویژه‌ای داشته باشد و یا با متریال خاصی تولید شوند. همچنین ابعاد و شکل زمین نیز می‌تواند در تصمیم گیری افراد تاثیر بگذارند. در این مواقع پیشنهاد ما به طرفداران خرید سازه پیش ساخته، طراحی اختصاصی کانکس است. این کانکس‌ها، سازه‌هایی هستند که به صورت سفارشی برای هر خریدار طراحی می‌شوند، و دارای امکانات خاص و ویژه‌ای هستند. برای انتخاب بهتر نوع کانکس خود، باید بدانیم کانکس سفارشی چیست و مزایا و معایب آن کدام است. در ادامه از سری مقالات آموزشی کانکس با ما همراه باشید تا به بررسی و توضیح آن بپردازیم.

کانکس سفارشی چیست؟

What is a custom carport
خرید کانکس سفارشی و مشخصات آن

کانکس سفارشی، سازه‌ای متناسب با سلیقه و نیازهای مشتری است تا بیشترین کاربرد را برای خریدار داشته باشد. از نمای بیرونی گرفته، تا جنس دیواره‌ها، نوع عایق‌کاری و ابعاد این نوع کانکس‌ها را می‌توانید متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید. فروش کانکس اختصاصی یکی از خدمات مهمی است که مجموعه کانکس بارون در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. تمام مراحل طراحی، بررسی‌های فنی و ساخت کانکس سفارشی از ابتدا زیر نظر مشتری پیاده سازی می‌شوند تا محصول نهایی کاملا بر اساس نظر و سلیقه خریدار باشد.

مزایا و معایب کانکس سفارشی

در این قسمت با مزایا کانکس سفارشی آشنا خواهیم شد تا بتوانید بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین مزایا این سازه، طراحی اختصاصی کانکس است که سبب می‌شود بتوانید از آن در هر محیطی که می‌خواهید، استفاده کنید؛ همچنین ویژگی‌ها و امکانات مدنظر شما در این کانکس‌ها پیاده‌سازی شده است تا در نهایت سازه‌ای مطابق با پیش فرض شما تحویل داده شود. فرقی نمی‌کند که بخواهید یک کانکس کارگاهی تهیه کنید یا از این کانکس به عنوان فروشگاه استفاده نمایید. یک کانکس سفارشی تمام ویژگی‌های مد نظر شما را دارد.

The benefits of custom condos
یکی از مزیت های کانکس سفارشی سازگاری با نیازها و خواسته های خاص است.

یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از کانکس سفارشی، بخصوص هنگامی که از آن برای اهداف اداری یا تجاری استفاده می‌شود، این است که می‌توان با طراحی اختصاصی کانکس، آن را به شیوه‌ای تولید کرد که مطابق با کسب و کار شما باشد و این تفاوت سبب تمایز سازه شما با دیگران شود. همچنین می‌توانید برای دیگر شعبه‌های خود نیز از همان طراحی اختصاصی کانکس استفاده کنید تا نمادی از برند شما باشد.

در کنار این مزایا، هر محصولی ممکن است معایبی نیز به همراه داشته باشد که در انتخاب ما می‌تواند تاثیر گذار باشد، به همین دلیل در این بخش، معایب خرید کانکس سفارشی را توضیح دادیم.

از مهم‌ترین مشکلاتی که تهیه یک کانکس سفارشی دارد، هزینه بالای خرید این کانکس‌ها است، این کانکس‎ها به صورت اختصاصی طراحی می‌شوند، در نتیجه اغلب امکاناتی ویژه و فراتر از یک کانکس آماده را دارند. همچنین ممکن است خریدار متریال ویژه در نظر داشته باشد، که هزینه ساخت این کانکس‌ها را نسبت به یک سازه پیش ساخته آماده، بیشتر کند. به همین دلیل هنگام مشاوره با کارشناسان فروش ما، باید از حدود قیمت کانکس سفارشی، پیش از آغاز تولید آن اطلاع پیدا کنید تا متناسب با بودجه شما باشد.

Disadvantages of custom condos
چند نمونه از معایب کانکس سفارشی

از دیگر معایب خرید کانکس سفارشی، زمان‌بر بودن تولید آن است، به همین دلیل چنانچه می‌خواهید در کمترین زمان ممکن، یک سازه پیش ساخته داشته باشید، بهتر است آن را از نمونه‌های آماده که در سایت کانکس بارون هستند، انتخاب کنید، اما اگر طراحی و ویژگی‌های خاصی مد نظر شما است و زمان کافی دارید، می‌توانید سازه مورد نظر خود را به صورت سفارشی طراحی نموده و تحویل بگیرید.

خرید کانکس اختصاصی

برای سفارش طراحی و ساخت این نوع سازه‌های اختصاصی با مشاورین و طراحان کانکس بارون مشورت کرده تا آن‌ها بهترین گزینه‌های پیش رو را به شما معرفی کنند. البته از این نکته نباید غافل شد که خرید کانکس سفارشی در اکثر مواقع هزینه‌های بیشتری نسبت به یک سازه معمولی دارد زیرا زمان تولید، متریال اختصاصی، تیم‌های اجرایی متخصص، پرت مصالح بیشتر و جزئیت دقیق‌تری نسبت به سازه‌های معمولی دارند.

قیمت کانکس سفارشی

قیمت کانکس سفارشی کاملا به ویژگی‌ها ومشخصات آن بستگی دارد؛ برای مثال، ابعاد کانکس، نوع متریال به کار رفته برای ساخت سقف و بدنه خارجی، کف و همچنین امکاناتی که درون این سازه قرار داده می‌شود، می‌تواند بر روی قیمت کانکس سفارشی تاثیر بگذارد. به همین دلیل باید خرید خود را از یک شرکت تولید کننده معتبر انجام دهید تا با مشاوره با کارشناسان فروش این شرکت، علاوه بر صحبت درباره جزئیات و نحوه تولید و استقرار کانکس خود، از حدود قیمتی محصول سفارشی خود اطلاع پیدا کنید تا تصمیم بهتری گرفته و آن را متناسب با بودجه خود تنظیم کنید.

پیش از اقدام به خرید سفارشی، بهتر است با مراجعه به کانکس بارون، از انواع محصولات این شرکت دیدن کنید که در دسته‌هایی همچون کانکس مسکونی، کانکس نگهبانی، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس انباری و… تولید شده‌اند و به صورت آماده، قابل خریداری هستند.

با وجود انواع متنوعی که در سایت کانکس بارون، برای هر نوع سازه پیش ساخته دلخواه می‌توانید پیدا کنید، ممکن است شرایط ویژه زمین شما و یا سلیقه خاصی که دارید، سبب شود بخواهید کانکس خاصی را سفارش دهید و یا به دلیل برندسازی، بخواهید طرحی ویژه را پیاده نمایید. برای این منظور، می‌توانید با کارشناسان کانکس بارون مشورت کنید و جزئیات مورد نظر خود را با آن‌ها در میان بگذارید تا بهترین شرایط و گزینه‌ها را به شما ارائه دهند.

ممکن است قطعه زمینی که قرار است کانکس بر روی آن قرار گیرد، شکل ویژه‌ای داشته باشد که کانکس‌ های آماده نتوانند در این زمین‌ها قرار گیرند. همچنین یکی دیگر از دلایل ممکن است به خاطر ویژگی‌های خاصی همچون طراحی داخلی یا امکانات ویژه‌ای باشد که مدنظر خریدار است و نمونه مشابه آن وجود ندارد. همچنین برخی از خریداران، به ویژه برای کاربری‌های اداری و تجاری، نیازمند سازه‌هایی هستند که معرف و نماد شرکت آن‌ها باشد و به همین دلیل بخواهند آن را سفارش دهند.

چرا کانکس سفارشی تهیه کنیم؟

ممکن است قطعه زمینی که قرار است کانکس بر روی آن قرار گیرد، شکل ویژه‌ای داشته باشد که کانکس‌های آماده از قبیل کانکس ویلایی، کانکس فروشگاهی و … نتوانند در این زمین‌ها قرار گیرند. همچنین یکی دیگر از دلایل ممکن است به خاطر ویژگی‌های خاصی همچون طراحی داخلی یا امکانات ویژه‌ای باشد که مدنظر خریدار است و نمونه مشابه آن وجود ندارد. همچنین برخی از خریداران، به ویژه برای کاربری‌های اداری و تجاری، نیازمند سازه‌هایی هستند که معرف و نماد شرکت آن‌ها باشد و به همین دلیل بخواهند آن را سفارش دهند.

زمان مورد نیاز از مرحله شروع طراحی تا تحویل محصول در کانکس سفارشی چقدر است؟

بسته به وسعت و شرایط کار متفاوت بوده و پیچیدگی پیش از حد کانکس سفارشی در زمان طراحی و ساخت آن تاثیر گذار بوده اما به طور معمول یک هفته برای زمان طراحی و حدود 15 تا 20 روز نیز زمان اجرای کار خواهد بود.

سفارش طراحی اختصاصی کانکس (سفارشی) / مزایا + لیست قیمت

در این مقاله در خصوص نحوه سفارش طراحی اختصاصی انواع کانکس صحبت کردیم، شما عزیزان می توانید به جهت ثبت سفارش با شماره 05136228800 در ارتباط باشید.

برای دانلود پی دی اف مقاله سفارش طراحی اختصاصی کانکس روی لینک کلیک کنید.

کانکس های پرفروش

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *