همه چیز درباره اجاره کانکس

اجاره کانکس
آنچه در این مقاله می خوانید:

اجاره کانکس در مواقعی که این محصول را به صورت مقطعی نیاز داریم، بهترین گزینه است. خرید کانکس هزینه بیشتری می‌برد. ضمن این که باید محلی برای نگهداری آن هم داشته باشید. از طرفی شاید برای فروش در رویداد موقتی یا اسکان دادن دوره‌ای نیروهای کار کانکس می‌خواهید. یا شاید مایلید هزینه‌های خرید کانکس و نگهداری‌های آن را نپردازید. در این صورت کرایه کانکس را در اولویت قرار دهید.

بهترین کاندیدا برای کرایه کانکس، تولیدکننده کانکس است. چون اِشراف بیشتری روی این حوزه دارد و راهنمایی‌های بهتری را هم ارائه خواهد داد. ساده‌ترین راه پیدا کردن این تولیدکننده‌ها نیز گشتن در موتورهای جست‌و‌جو است. اما حتماً از واضح بودن آدرس کارخانه و اطلاعات تماس و شرایط قرارداد مطمئن شوید.

در این مطلب از پانل بارون هر آنچه را که باید از کرایه کانکس بدانید به شما می‌گوییم. از انتخاب اجاره‌دهنده کانکس گرفته تا مزایای کرایه این محصول و… .

مزایا و معایب اجاره کانکس

مزایا

معایب

صرفه‌جویی در هزینه‌ها محدودیت در سفارشی‌های کانکس پیش از اجاره
تحویل سریع‌تر کانکس عدم امکان ایجاد تغییرات در کانکس
عدم نیاز به نگهداری و تعمیرات بالا بودن هزینه‌ها در صورتی که بارها و بارها به کرایه کانکس نیاز داشته باشید
مطابقت ویژگی‌های کانکس با نیازهای روز پروژه‌ها تعهدات قراردادی

 

چه موقع اجاره کانکس بهتر از خرید آن است؟

به دلایل زیر گاهی اوقات کرایه کردن کانکس تصمیم بهتری نسبت به خریدش است:

 • نیاز موقت: شاید کانکس را برای یک پروژه‌ ساختمانی کوتاه‌مدت، رویدادهای مناسبتی یا اقامت دوره‌ای می‌خواهید. در این صورت یک کانکس اجاره‌‎ای می‌تواند نیازهای مقطعی شما را تأمین کند.
 • محدودیت بودجه: اگر بودجه کافی برای خرید کانکس ندارید، همان محصول را با همان کیفیت اجاره کنید.
 • عدم اطمینان از نیازهای آینده: ممکن است مکان پروژه در آینده تغییر کند و ابعاد کانکسی که نیاز دارید هم متغیر باشد. یا شاید نیازهای شما در آینده دقیقاً مانند زمان حال نیست. پس کانکس‌ها را مطابق با نیاز روز خود کرایه کنید.
 • کاهش مسئولیت‌های نگهداری و تعمیر: با خرید کانکس، هزینه نگهداری آن نیز به عهده شما خواهد بود. اما در مورد کانکس کرایه‌‎ای، اگر آسیب ناگهانی به آن وارد نکنید، جلوگیری از افت کیفیت تدریجی آن به عهده شما نیست.

از کجا کانکس اجاره کنیم؟

پیدا کردن اجاره دهنده کانکس
کانکس بارون، تولید و اجاره انواع کانکس باکیفیت

قبلاً درباره بورس کانکس در ایران صحبت کردیم. به طور کلی تولیدکنندگان کانکس، بهترین گزینه برای اجاره کانکس هستند. چون معمولاً تنوع ابعاد یا ویژگی‌های در آنها بالا است. از طرفی این مجموعه‌های تسلط بیشتری روی ویژگی‌ها و امکانات کانکس دارند و شما را بهتر راهنمایی خواهند کرد.

اما چطور این تولیدکننده‌ها را پیدا کنیم؟ در ادامه می‌بینیم.

1/  پیدا کردن تولیدکنندگان کانکس به صورت آنلاین

خوشبختانه در ایران پیدا کردن پیمانکار کانکس کار سختی نیست. پیمانکارانی که صفر تا صد تولید کانکس‌ها به عهده خودشان است. با کمی جست‌و‌جو در گوگل این تولیدکننده‌ها را پیدا می‌کنید. اما به دو نکته دقت کنید:

 1. این تولیدکننده آدرس کارخانه و راه‌های ارتباطی را به صورت شفاف مطرح کرده باشد.
 2. شرایط و قوانین روشنی برای کرایه کانکس وجود داشته باشد.

2/  ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان محلی کانکس

این گزینه هم پیش رویتان است که به صورت محلی و حضوری تولیدکنندگانی را پیدا کنید که محصولاتشان را اجاره هم می‌دهند. می‌توانید مستقیماً به آنها مراجعه کرده و وارد مذاکره شوید.

connex baron

برای سفارش انواع کانکس ها طبق پلان شما با شماره های شرکت تماس بگیرید

نکات مهم کرایه کردن کانکس

اجاره کانکس به صورت آنلاین یا محلی مستلزم در نظر گرفتن چند نکته است. از جمله:

 • بررسی اعتبار و سابقه: میزان سابقه و نمونه کارهای تولیدکننده را جویا شوید. بهتر است این مجموعه به طور خاص در زمینه تولید همان نوع کانکسی که مد نظرتان است فعالیت داشته باشد.
 • توجه به تنوع محصولات: هر چه تنوع کانکس‌های تولیدی آن بیشتر باشد، هم تجربه‌اش بالاتر است و هم دست شما برای انتخاب بازتر است.
 • ارزیابی شرایط قرارداد: کرایه کانکس از این مجموعه چه شرایطی دارد و چه تعهداتی باید بدهید؟
 • بررسی وضعیت سلامت کانکس: موقع کرایه کردن کانکس حتماً آن را به دقت ارزیابی کنید. مطمئن شوید که هیچ آسیب و مشکلی ندارد. اگر با چنین موردی برخوردید، آن را با تولیدکننده مطرح کنید و مطمئن شوید که مسئولیتی متوجه شما نخواهد بود.

مزایای اجاره کانکس

مزایای اجاره کانکس
بهره‌مندی از کاربرد‌ها و مزایای کانکس، به صورت موقتی و اقتصادی با اجاره کانکس

چرا می‌گوییم گاهی اوقات و در شرایط خاص، کرایه کانکس نسبت به خرید آن گزینه بهتری است؟ به دلایل زیر:

 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها
 • نصب بسیار سریع و امکان استفاده فوری
 • امکان بهره‌مندی از انواع کانکس‌ها در زمان‌های مختلف و بر اساس نیازها

کدام کانکس‌ها بیشتر اجاره می‌شوند؟

در اجاره کانکس تقریباً هر نوعی را می‌توانید انتخاب کنید. اما رایج‌ترین انواع کانکس برای کرایه موارد زیر هستند:

کانکس مدیریت بحران

کانکس مدیریت بحران برای اسکان موقت یا دائم در حوادث صنعتی یا بحران‌های طبیعی مانند زلزله، سیل و… کاربرد دارد. اجرای این کانکس‌ها حتی وقتی آنها را می‌خرید، بسیار سریع است. اما طبیعتاً اجاره آنها در صورت آماده بودن محصول، زمان کمتری می‌برد.

کانکس خدماتی

گاهی یک پروژه موقتی نیاز به فروش مقطعی بلیت، اجاره دادن محصولات مختلف، راهنمایی گردشگران و… دارد. کرایه کانکس خدماتی نیازهایتان را به بهترین شکل مرتفع می‌کند.

کانکس اداری

اجاره کانکس اداری کِی راه حل هوشمندانه‌ای است؟ زمانی که به ساخت دفترهای کاری موقت در پروژه‌های ساختمانی یا مناطق دورافتاده که امکان ساخت و ساز ندارند.

کانکس فروشگاهی

رویدادها و نمایشگاه‌های فصلی زمان فوق‌العاده‌ای برای فروش محصولات شما هستند. می‌توانید با کرایه یک کانکس فروشگاهی، مغازه موقتی خود را داشته باشید.

هزینه کرایه کانکس چه قدر است؟

این تعرفه به فاکتورهای مختلف وابسته است. مانند:

 • نوع و ابعاد کانکس: کانکس‌های بزرگ‌تری که امکانات بیشتری دارند، هزینه بیشترین هم می‌طلبند.
 • مدت‌زمان اجاره: هزینه اجاره بلندمدت معمولاً به‌صرفه‌تر از اجاره کوتاه‌مدت است.
 • شرایط فصلی: میزان تقاضای کرایه کانکس در هر فصل ممکن است روی نرخ کرایه تأثیرگذار باشد.

کرایه کانکس از تولیدکننده باسابقه کانکس

اجاره کانکس همان‌طور که دیدیم، گاهی اقتصادی‌تری و کاربردی‎تر از خرید کانکس است. نیاز موقت، محدودیت بودجه، عدم اطمینان از نیازهای آینده و… همگی نشانه‌هایی برای سوق دادن شما به سمت اجاره این سازه ازپیش‌ساخته هستند.

اما اگر در انتخاب اجاره‌دهنده کانکس سردرگم هستید، توجه شما را به محصولات و خدمات کانکس بارون جلب می‌کنیم. این مجموعه سال‌ها است که جزو بهترین تولیدکنندگان ایرانی است. کانکس‌های اجاره‌ای کانکس بارون مانند سایر محصولات آن، از استانداردهای روز دنیا مانند CE اروپا بهره‌مندند. پس برای اطلاع بیشتر از شرایط کرایه کانکس با شماره 05136228800 در تماس باشید.

سؤالات متداول

1. کانکس را برای چه مدتی می‌توانیم اجاره کنیم؟

مدت‌زمان اجاره کانکس در مجموعه‌های مختلف متغیر است. معمولاً می‌توانید کانکس‌ها را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه یا حتی بلندمدت (چندین ساله) اجاره کنید.

2. چگونه کانکس اجاره کنم؟

ابتدا نیازها و مشخصات کانکس مورد نظر خود را مشخص کنید. بعد می‌توانید با کانکس بارون در تماس باشید تا راهنمایی‌های لازم ارائه شوند.

کانکس بارون
کانکس بارون

کانکس بارون بهترین تولید کننده انواع کانکس های ساندویچ پانل

کانکس های پرفروش

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای استعلام قیمت انواع

1- کانکس

2- ساختمان پیش ساخته

👇 تماس بگیرید. 👇